25.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Історичний успіх. Металіст 1925 обіграв Рух

Харківський клуб відзначив дебют в УПЛ напруженою перемогою

Історичний успіх. Металіст 1925 обіграв Рух
© УПЛ

Головний тренер «Металіста 1925» Валерій Кривенцов  до стартового складу включив тих гравців, які і минулому сезоні здобули путівку до УПЛ. Серед задіяних гравців харківського клубу дебютували у Прем’єр-лізі лише Криськів та Батюшин. У складі «Руху» Іван Федик задіяв лише одного новачка УПЛ – 18-річного захисника Дідика, який перейшов з «Агробізнесу».

І господарі поля зуміли швидко забити свій перший гол у Прем’єр-лізі.  Бандура не зумів приборкати м’яча після дальнього удару Савіна і Батюшин при добиванні низом пробив у дальній кут, провівши свій перший гол  в УПЛ. До речі, у першій лізі в активі Батюшина 42 голи. А згодом стався неприємний момент у матчі, коли зазнав пошкодження досвідчений Пономар, якого довелося замінити на Фабіньо. Бразилець повернувся до «Металіста 1925» з «Вентспілса», а свого часу виступав в УПЛ за «Олімпік».

Гості поступово заволоділи ініціативою і намагалися контролювати м’яч, але до небезпечних моментів біля воріт харків’ян справа не доходила. Натомість швидка контратака господарів завершилась дальнім ударом активного Савіна під поперечину, але Бандура без проблем ліквідував загрозу. Мав нагоду змінити рахунок і Кухарук, але пробив вище воріт Сидоренка. В наступному епізоді воротар «Металіста 1925» вчасно перехопив небезпечну передачу Бойчука.

Тим часом господарі поля зуміли закріпити свою перевагу. Мисик невдало головою вибив м’яч на Криськіва, після потужного удару якого м’яч від штанги зрикошетив у ворота. Для Дмитра це також був дебютний гол в УПЛ. Під кінець першого тайму міг відзначитись Климчук, але напрямок його удару розгадав Сидоренко.

Під час перерви Іван Федик зробив подвійну заміну, випустивши на поле замість Мисика і Борячука новачка «Руху» Кузика та Ляха. І саме Кузик скоротив відставання  в рахунку, скориставшись передачею Бойчука і влучно пробив повз воротаря. Харківська команда теж мала нагоду забити гол, але Савін при добиванні пробив сходу надто неточно.

Рухівці  після забитого голу заграли ще активніше, особливо на правому фланзі  Бойчук. Мав нагоду оформити дубль Кузик, який після пасу Федорчука, з близької відстані пробив над поперечиною воріт. Небезпечно виконував штрафний удар і Білий, але Сидоренко зіграв надійно.

Обидва тренери продовжували робити заміни і в підсумку дебютували в «Металісті 1925» Протасов, Єрмаков і Ременюк, а в складі «Руху» - аргентинець Альваренга. Господарі поля майже всією командою  на своїй половині поля зустрічали розвиток атак гостей. Підопічні Івана Федика намагалися переламати хід поєдинку, але в підсумку уникнути поразки так і не вдалося. Так завершилася безпрограшна клубна рекордна серія «Руху» в УПЛ, яка тривала 7 ігор: 4 перемоги та 3 нічиї.

Українська Прем'єр-ліга. 1-й тур.

«Металіст 1925» – «Рух» - 2:1

Батюшин, 7, Криськів, 35 – Кузик, 51

Западня, 45+1, Голодюк, 72, Сидоренко, 90+4  – Мартинюк, 56, Кондраков, 90+2

«Металіст 1925»: Сидоренко – Западня, Шершень, Ткачук, Жичиков – Криськів (Ременюк, 80), Габелок, Голодюк – Батюшин (Дмитренко, 70), Пономар (Фабіньо, 15, Єрмаков, 80), Савін (Протасов, 70).

«Рух»: Бандура – Мисик (Лях, 46), Дідик, Білий, Гагун (Альваренга, 74) – Мартинюк – Климчук, Федорчук, Кухарук (Притула, 54), Бойчук (Кондраков, 82) – Борячук (Кузик, 46).

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса).

Стадіон: ОСК «Металіст» (Харків).

Удари (у площину): 8 (6) – 10 (6)
Кутові: 1 – 4
Оффсайди: 0 – 0.

МЕТАЛІСТ 1925-РУХ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 28°C

Події матчу
50' ГОЛ ! М'яч забив Орест Кузик (Рух Львів).
35' ГОЛ ! М'яч забив Дмитро Криськів (Металіст 1925).
8' ГОЛ ! М'яч забив Юрій Батюшин (Металіст 1925).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Юрій Назаркевич, Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    McLay
    online
    McLay, 26.07.2021 09:23
    0
    vitalikss86, 25.07.2021 20:50
    Металлист будет чемпионом в 2025; в след году да третье минимум! В то же время 1925 будет через пару лет бороться за серебро вместе с ДК и ШД (первое же место конечно же будет за Металлистом)
    Дай Боже нашому теляті вовка з'їсти! 🤪😂🤡
    alefteev77
    online
    alefteev77, 25.07.2021 23:10
    0
    Mr.Frost, 25.07.2021 20:27
    Бо більшість вболівальників МХ 1925 проти! Я у тому числі, Нехай Ярик змінює назву!
    Лише запитам, вам видніше.
    -
    Але для 5 млн Києва дуже мало 1 клубу. Київ потенційно може мати 2-3 сильні клуби у вищій лізі.
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 25.07.2021 22:23
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    alefteev77, 25.07.2021 19:20
    А чого Металіст 1925 не хоче змінити назву клубу на ФК Харків?
    -
    Тому ж Києву не вистачає ФК Київ, який би був альтернативою ДК.
    Наверное и те и другие хотят оставить за собой историю старого легендарного клуба, хотя мне безразлично, я уже воспринимаю 1925 как новый харьковский клуб, не имеющий никакого отношения к старому Металлисту.
    Mr.Frost
    online
    Mr.Frost, 25.07.2021 20:59
    +3
    cucumber, 25.07.2021 20:57
    Отлично! Полностью поддерживаю! Металлист ярика - чеммпион, Металлист сторожа - вечно второй!
    А чому "вєчно"? Нічого вічного не буває!
    cucumber
    online
    cucumber, 25.07.2021 20:59
    -1
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 19:21
    Accept ещё добавь. Balls to the Wall
    cucumber
    online
    cucumber, 25.07.2021 20:57
    -3
    vitalikss86, 25.07.2021 20:50
    Металлист будет чемпионом в 2025; в след году да третье минимум! В то же время 1925 будет через пару лет бороться за серебро вместе с ДК и ШД (первое же место конечно же будет за Металлистом)
    Отлично! Полностью поддерживаю! Металлист ярика - чеммпион, Металлист сторожа - вечно второй!
    Mr.Frost
    online
    Mr.Frost, 25.07.2021 20:53
    +5
    Mr.Frost, 25.07.2021 20:53
    Харкыв рулить
    Харків
    Mr.Frost
    online
    Mr.Frost, 25.07.2021 20:53
    +2
    vitalikss86, 25.07.2021 20:50
    Металлист будет чемпионом в 2025; в след году да третье минимум! В то же время 1925 будет через пару лет бороться за серебро вместе с ДК и ШД (первое же место конечно же будет за Металлистом)
    Харкыв рулить
    vitalikss86
    online
    vitalikss86, 25.07.2021 20:50
    -3
    avtv5555, 25.07.2021 20:43
    Где будет большинство, покажет количество зрителей на трибунах. Металлист будет в следующем году бороться за 3 место. А 1925 если даже и не вылетит будет болтаться между лигами.
    Металлист будет чемпионом в 2025; в след году да третье минимум! В то же время 1925 будет через пару лет бороться за серебро вместе с ДК и ШД (первое же место конечно же будет за Металлистом)
    avtv5555
    avtv5555, 25.07.2021 20:43
    -6
    Mr.Frost, 25.07.2021 20:27
    Бо більшість вболівальників МХ 1925 проти! Я у тому числі, Нехай Ярик змінює назву!
    Где будет большинство, покажет количество зрителей на трибунах. Металлист будет в следующем году бороться за 3 место. А 1925 если даже и не вылетит будет болтаться между лигами.
    vitalikss86
    online
    vitalikss86, 25.07.2021 20:41
    +2
    alefteev77, 25.07.2021 19:20
    А чого Металіст 1925 не хоче змінити назву клубу на ФК Харків?
    -
    Тому ж Києву не вистачає ФК Київ, який би був альтернативою ДК.
    На Фк Харків - ні! Але були варіанти інших змін! Але поки що залишається поточна! А АСФК Київ є команда - сьогодні у другій лізі грали !
    Орест Орищишин
    Орест Орищишин, 25.07.2021 20:39
    +4
    "РуХ" - очолює бездарний тренер а це рівень 2 ліги
    Mr.Frost
    online
    Mr.Frost, 25.07.2021 20:27
    +1
    alefteev77, 25.07.2021 19:20
    А чого Металіст 1925 не хоче змінити назву клубу на ФК Харків?
    -
    Тому ж Києву не вистачає ФК Київ, який би був альтернативою ДК.
    Бо більшість вболівальників МХ 1925 проти! Я у тому числі, Нехай Ярик змінює назву!
    pricolist
    online
    pricolist, 25.07.2021 20:11
    +5
    PFCLviv, 25.07.2021 19:12
    Брати з Руху, спустіться на землю! Тупо недооцінка суперника!
    Федак, це твій прой....б!
    Как у клуба, который в прошедшем сезоне занял 10 место из 14 может быть недооценка? Ладно б Шахтер или Динамо, но не Рух.
    vitalikss86
    online
    vitalikss86, 25.07.2021 20:03
    +6
    Металлист 1925 - молодцы !
    Mr.Frost
    online
    Mr.Frost, 25.07.2021 19:48
    +1
    Alesana, 25.07.2021 19:44
    Дивився гру повністю. Як на мене, металіст 1925 перший кандидат на виліт. Було видно, що хлопці фізично поступаються рівню ПЛ.
    А ви не враховуєте що у команд УПЛ перерва була на місяць більша від команд першої ліги? Так що ще побачимо!
    OKs100
    online
    OKs100, 25.07.2021 19:46
    -1
    Молодцы, Металлист 1925 истинный "Металлист! А не тот кто рейлернул этот бренд и сейчас выступает в Первой лиге.
    Alesana
    Alesana, 25.07.2021 19:44
    -6
    Дивився гру повністю. Як на мене, металіст 1925 перший кандидат на виліт. Було видно, що хлопці фізично поступаються рівню ПЛ.
    Владимир Пидвирный
    online
    Владимир Пидвирный, 25.07.2021 19:41
    +1
    Федик а з якими тоді командами будеш брати очки. Дуже слабенька гра, дуже. Зараз Ворскла натяне. і знову боротьба за виживання. Козловський візьми нормального тренера.
    Главное - сочувствие
    online
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 19:21
    -4