Змазаний дебют Кортеса. Україна втратила перемогу у матчі із Шотландією

Українки втратили перемогу у компенсований час

Жіноча збірна України провела перший матч під керівництвом іспанського фахівця Луїса Кортеса, якого визнано УЄФА найкращим тренером жіночих команд у 2021 році. У рамках відбіркового турніру наша команда у Глазго зустрілася із Шотландією. Господарки поля підійшли до протистояння з Україною із трьома перемогами, «синьо-жовті» один матч виграли та один програли.

Шотландки активно розпочали зустріч і провели кілька гострих атак. Втім, українки незабаром освоїлися на полі «Хемпден Парк» і відсунули гру від свого штрафного майданчика. А у середині першої половини зустрічі підопічні Кортеса провели результативну атаку. Петрик вертикальною передачею запустила в прорив Кравчук, яка точно пробила повз голкіпера.

Шотландки спробували перевести гру до штрафного майданчика нашої збірної, але загострити гру у них не виходило. Але незважаючи на не дуже райдужний для господарок поля розвиток подій, вони мало не зрівняли результат. Після помилки Шматко Харрісон вийшла віч-на-віч з Бондарчук, і наша голкіпер зіграла надійно.

Весь другий тайм відбувся під акомпанемент атак збірної Шотландії. Господарки поля з різних позицій обстрілювали наші ворота, але українкам вдавалося зберігати мінімальну перевагу. В одному з епізодів знову врятувала Бондарчук, яка зреагувала на удар під поперечину. Єдиний гольовий момент українки створили наприкінці матчу, коли простріл замикала Хімич, і надійно зіграла Александер.

На жаль, утримати прийнятний результат «синьо-жовті» не змогли. На третій компенсованій хвилині Харрісон головою замкнула навіс із кута воротарського майданчика.

Наступний матч відбіркового турніру збірна України проведе 30-го листопада проти Угорщини. Матч пройде в Кішварді і розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Відбірковий турнір жіночого чемпіонату світу. Група В.

Шотландія – Україна – 1:1