ЛУЧЕСКУ: «Мюллер тягнув час у кінці матчу. Це говорить мені багато про що»

Мірча Луческу незадоволений результатом матчу ЛЧ проти мюнхенської «Баварії»

ЛУЧЕСКУ: «Мюллер тягнув час у кінці матчу. Це говорить мені багато про що»
© УЄФА. Нагельсманн і Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прокоментував поразку від мюнхенської «Баварії» (1:2) у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів.

«Ми пропустили обидва м'ячі через власні помилки, але в першому таймі зіграли добре. У перерві я сказав своїм гравцям уявити, що рахунок 0:0 та розпочати в другому таймі заново. Я попросив їх покращити свою гру. Нам довелося грати заради нашої гордості, і ми це зробили.

Я сказав своїм гравцям перед грою, що нам нема чого втрачати. Ми повинні були вийти та зіграти з гордістю та мужністю. Друга половина була дійсно чудова для нас. Той факт, що Мюллер тягнув час наприкінці матчу, говорить мені багато про що. Наша команда стає кращою у матчі проти таких суперників».

Джерело — УЄФА

(122 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Vitaliy Shevchenko
    Vitaliy Shevchenko, 24.11.2021 08:15
    +5
    Lion, 24.11.2021 08:10
    Прям таки испугались динамо что время тянули....
    Играли на раслабоне без мотивации
    Так ніхто не говорить що БМ напрягалась, просто ти сказане Мірчею перевів у іншу площину.
    Vitaliy Shevchenko
    Vitaliy Shevchenko, 24.11.2021 06:24
    +1
    Lion, 24.11.2021 05:42
    Динамо не выиграли из-за того что Мюллер тянул время......
    Не вже з "мозгами" наскільки все погано, що ти не здатен зрозуміти що мав на увазі Луческу?
    Artyom_I
    Artyom_I, 24.11.2021 09:18
    -3
    Середине первого тайма показали владение мячом Динамо 11% всё стало ясно. Даже в ничего не значащем для Баварии матче не дали Динамовцам встретиться с мячом. Во втором тайме мюнхенцы просто стали, потому что поняли, что это Динамо можно обыграть даже стоя.
    наше всё
    наше всё, 24.11.2021 08:15
    -3
    alekos59, 24.11.2021 08:13
    Пока не купят барыги нормального Бомбардира, а не убожество шкурин, супряга, так и булем сосать лапу и вспоминать 70е и 90е !
    Дзюбу!
    наше всё
    наше всё, 24.11.2021 08:14
    -3
    Мюллер сыграл за Баварию уже более 600 игр, и это больше, чем у Штирлица. Так что он в курсе, что делать.)
    alekos59
    alekos59, 24.11.2021 08:13
    -4
    Пока не купят барыги нормального Бомбардира, а не убожество шкурин, супряга, так и булем сосать лапу и вспоминать 70е и 90е !
    Lion
    online
    Lion, 24.11.2021 08:10
    -5
    Vitaliy Shevchenko, 24.11.2021 06:24
    Не вже з "мозгами" наскільки все погано, що ти не здатен зрозуміти що мав на увазі Луческу?
    Прям таки испугались динамо что время тянули....
    Играли на раслабоне без мотивации
    Вадим Кузьменко
    Вадим Кузьменко, 24.11.2021 08:00
    -7
    Первый матч все рассказал.
    Sonnenaufgang
    Sonnenaufgang, 24.11.2021 07:33
    -8
    Ми здатні зрозуміти: "Наша команда стає кращою у матчі проти таких суперників". Можна пропустити гол, якщо грати у відкритий футбол наприкінці матчу і отримати нічию замість перемоги. Тому Мюллер і тягнув час.
    Lion
    online
    Lion, 24.11.2021 05:42
    -11
    Динамо не выиграли из-за того что Мюллер тянул время......