ЛУЧЕСКУ: «Мюллер тягнув час у кінці матчу. Це говорить мені багато про що»

Мірча Луческу незадоволений результатом матчу ЛЧ проти мюнхенської «Баварії»

9835
10
УЄФА. Нагельсманн і Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прокоментував поразку від мюнхенської «Баварії» (1:2) у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів.

«Ми пропустили обидва м'ячі через власні помилки, але в першому таймі зіграли добре. У перерві я сказав своїм гравцям уявити, що рахунок 0:0 та розпочати в другому таймі заново. Я попросив їх покращити свою гру. Нам довелося грати заради нашої гордості, і ми це зробили.

Я сказав своїм гравцям перед грою, що нам нема чого втрачати. Ми повинні були вийти та зіграти з гордістю та мужністю. Друга половина була дійсно чудова для нас. Той факт, що Мюллер тягнув час наприкінці матчу, говорить мені багато про що. Наша команда стає кращою у матчі проти таких суперників».