23.11.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Мірча ЛУЧЕСКУ: «На Буяльському був пенальті! Й ми б відкрили рахунок»

Головний тренер «Динамо» прокоментував поразку від «Баварії» в ЛЧ

Мірча ЛУЧЕСКУ: «На Буяльському був пенальті! Й ми б відкрили рахунок»
© dynamo.kiev.ua. Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прокоментував поразку від «Баварії» (1:2) у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів.

– Наскільки важливо, що «Динамо» у цій Лізі чемпіонів нарешті забило перший м'яч?

– Цей гол міг прийти й раніше. І у двох матчах із «Барселоною», і у матчі з «Бенфікою». Але не вийшло. У цих поєдинках була рівна гра, і ми могли досягти більшого. Ну а в Мюнхені з «Баварією» після того злощасного пенальті, який нас дестабілізував, матч програли.

Сьогодні я попросив хлопців зіграти з такою самовіддачею, щоб після фінального свистка вони йшли з поля з високою головою. Забитий сьогодні гол є важливим для нас, але, повторюся, ми могли оформити його раніше.

– Сніг сьогодні більше допоміг «Динамо» чи завадив?

– Не думаю, що це могло комусь заважати: ми професіонали, і маємо грати за будь-якої погоди. Але сьогодні нам протистояв суперник, який довгі роки домінує і в Німеччині, і в Європі, який має у своєму розпорядженні дуже добрих гравців. Ви бачили, як Левандовськи сьогодні забив, як він діє на вістрі атаки. Не думаю, що поле комусь заважало, ми маємо грати за будь-якої погоди.

– Які принципові відмінності у грі своєї команди ви побачили сьогодні, порівняно з першим матчем проти «Баварії»?

– У Мюнхені ми грали добре до пенальті, який суддя призначив дуже легко. Так, і Андрієвський припустився помилки через брак досвіду, а такі суперники, як «Баварія», подібних промахів не пробачають. У другому таймі ми зникли, дозволили супернику більше грати.

Я відкинув усі голи, які ми пропустили у тому матчі, і взяв усе хороше від нашої гри – в організації оборони, у вибіганнях у контратаки, і показав усе це хлопцям під час підготовки до сьогоднішнього поєдинку. Сьогодні ми діяли краще, ніж у Мюнхені, грали добре. На Буяльському був пенальті: якби його призначили і ми відкрили б рахунок, то картина на полі стала б, напевно, іншою. Але загалом сьогодні ми зіграли набагато впевненіше, сміливіше, ніж у Мюнхені.

Великий плюс цих матчів полягає у зростанні команди. Наші гравці стали впевненіше діяти, сміливіше, вони відчули, що свій талант та працездатність можуть спрямувати на результат. Це тішить, що прогрес видно. З «Бенфікою» та «Барселоною» ми грали на рівних. А ці команди програвали «Баварії» більше, ніж ми сьогодні.

До грандів завжди особливе ставлення з боку суддів, вони їх захищають. Сьогодні вкотре в цьому можна було переконатись. Вважаю, ми не заслуговували на поразку.

Події матчу
70' ГОЛ ! М'яч забив Денис Гармаш (Динамо Київ).
42' ГОЛ ! М'яч забив Кінгслі Коман (Баварія).
14' ГОЛ ! М'яч забив Роберт Левандовскі (Баварія).

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(95 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    __FunnyCat
    __FunnyCat, 23.11.2021 23:03
    +22
    Коментар згорнуто. Показати
    На Буе чистый пенальти , Мюллер , на которого шёл пас в первом голе Баварии - был в офсайде
    Цирк, а не судейство просто !
    sahka1981
    sahka1981, 23.11.2021 23:06
    +21
    Пенальти был и нужно было ставить. В первом тайме турок все свистел в пользу немцев, во втором более ровно судил.
    bonv
    bonv, 23.11.2021 23:10
    +20
    Пеналь 100%
    pricolist
    pricolist, 23.11.2021 23:08
    +19
    Соглашусь с Мирчей. Я был уверен, что назначат пенальти, но судья почему-то принял другое решение.
    avk2307
    avk2307, 23.11.2021 23:15
    +18
    Гол , который отменили с Бенфикой проследили от начала до конца и наши офсайд, здесь не нашли.
    В моменте с Буяльским был он (пенальти) 200%, но снова не увидели.
    Но забивать же сами могли ,хотя Мирча прав. Сильным помогают
    bullyUA
    bullyUA, 23.11.2021 23:08
    +16
    Там был не только пеналь, но и желтая карточка за удар сзади по ногам. Но с судьей не повезло.
    adidas777
    adidas777, 23.11.2021 23:58
    +10
    mayakovskiy1, 23.11.2021 23:54
    Ути какой грозный) Ну реально. Позорище которое забило1 гол в 5 мачтах не заслуживает даже не ЛЕ.
    Пора вернуться в Вересу с Минаем
    Иду киздуй смотреть Уралмаш - Текстильщик!
    lenares85
    lenares85, 23.11.2021 23:52
    +10
    Судья боится к вару подойти бо там он не сможет обьяснить почему не дал пеналь. Такие мешки денежные будут тянуть за уши к этому надо привыкать
    maksimisgreat
    maksimisgreat, 24.11.2021 00:08
    +9
    Мирча прав.
    УЕФА называет такое судейство “честной игрой”.
    adidas777
    adidas777, 24.11.2021 00:03
    +8
    avk2307, 24.11.2021 00:01
    Вот Зениту два пеналя дали и на 90 минуте тоже.
    А нам зачем
    Да, бомжей опять тянули всеми правдами неправдами...
    Позорище
    Кстати рак забил
    zzg77
    zzg77, 23.11.2021 23:35
    +8
    Нельзя судьям из третьих стран судить европейских грандов, они невольно свистят в их пользу, но почему VAR принимал неадекватные решения?? Очень жаль, ведь играли неплохо!!!
    avk2307
    avk2307, 23.11.2021 23:20
    +8
    Одно уточнение.
    Рахунок был уже открыт.
    Мы могли сравнять счет
    elPadrino
    elPadrino, 23.11.2021 23:12
    +7
    я писал раньше и повторсь-судья просто потерял нить игры-видно просто имя Баварии на него давило
    adidas777
    adidas777, 24.11.2021 01:50
    +6
    Alexander Киев, 24.11.2021 00:34
    Как фанера над Киевом, в одни ворота. Правда ещё от дубля немцев опять позорят столицу, где им и так не рады.
    Живность вылезла
    Статистику матча профетка горловская посмотри!
    В одну калитку, это когда молдовский Реал вас шпилит или Агробизнес
    GREEN DAY belokon
    GREEN DAY belokon, 24.11.2021 01:26
    +6
    Alexander Киев, 24.11.2021 00:34
    Как фанера над Киевом, в одни ворота. Правда ещё от дубля немцев опять позорят столицу, где им и так не рады.
    Нойер, павард, девис, мюллер, горецка, сане, коман, левандовски-дубль?ты серьезно?
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 24.11.2021 00:38
    +6
    Alexander Киев, 24.11.2021 00:34
    Как фанера над Киевом, в одни ворота. Правда ещё от дубля немцев опять позорят столицу, где им и так не рады.
    Так хто грає в основі Баварі,якщо це дубль? Ти мінусиш і зливаєшся від відповіді на всіх гілках,псевдокиянин.
    Denmark1107
    Denmark1107, 23.11.2021 23:41
    +6
    sahka1981, 23.11.2021 23:06
    Пенальти был и нужно было ставить. В первом тайме турок все свистел в пользу немцев, во втором более ровно судил.
    мабуть, в свій час родичи цього примітив-рефа мігрували до Німеччини. Для команд-немчурів потрібні рефи з Нідерландів або Британії...
    adidas777
    adidas777, 23.11.2021 23:53
    +5
    mayakovskiy1, 23.11.2021 23:52
    Бенфика молодцы. Кое кто поедет в Португалию туристами.
    Дичь ущербная, ПНХ!
    avk2307
    avk2307, 24.11.2021 00:01
    +4
    Вот Зениту два пеналя дали и на 90 минуте тоже.
    А нам зачем
    adidas777
    adidas777, 23.11.2021 23:49
    +4
    Похоже до свидания Евровесна..............
    Ну почему тогда, когда мы сыграли лучшую свою игру......