Знову іспанці забили три голи у ворота гостей, не пропустивши у свої жодного

2355
3
sefutbol.com

Готуючись до чемпіонату Європи з футзалу, який відбудеться на початку 2022 року, збірні Іспанії та України провели другий контрольний матч за два дні. Нагадаємо, що напередодні господарі майданчика виграли з рахунком 3:0. І ось сьогодні саме такий результат на користь Іспанії повторився знову.

Вже на 4-й хвилині Борха вибіг до воріт українців та технічно переграв Савенка, який у другому матчі замінив Ципуна. До речі, забігаючи наперед, зазначу, що голкіпер збірної України під час матчу неодноразово виручав свою команду, але йому ще двічі після перерви довелося діставати м'яч із сітки воріт.

Що ж до першого тайму, то, незважаючи на велику ігрову перевагу іспанців, гості цілком реально могли зрівняти рахунок. Особливо забійний момент був у Фаренюка на 17-й хвилині, але він із метра (!) примудрився пробити у штангу.

Другий тайм знову розпочався зі швидкого гола від збірної Іспанії. Цього разу вже за кілька секунд після введення м'яча у гру відзначився Лозано. Для нього це був третій гол у двох матчах із Україною. А підбив підсумок гри на 26-й хвилині Сесіліо. Він відгукнувся на передачу праворуч і зблизька не схибив.

Треба віддати належне нашій команді, що вона продовжувала шукати щастя біля воріт суперників і кілька разів була близька до успіху. Втім, забити так і не вдалось.

В підсумку знову 0:3 і найнеприємніше, що за два матчі українці не змогли забити жодного м'яча.

Іспанія – Україна – 3:0