Іспанці забили у наші ворота три голи

4296
5
АФУ

Збірна України з футзалу провела перший товариський матч із командою Іспанії в рамках підготовки до чемпіонату Європи.

Іспанці відразу взяли м'яч під контроль, активним пресингом намагаючись збентежити наших футболістів. «Синьо-жовті» з гідністю витримали такий тиск і могли відкрити рахунок у матчі (Микитюк не влучив у ворота). А у середині першого тайму Катела асистував Лозано, який пробив точно у кут.

Незабаром результат міг зрівняти Абакшин, який не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. Іспанці ще до перерви могли збільшити свою перевагу, але нашу команду декілька разів врятував Кирило Ципун. І все ж, на початку другої половини зустрічі іспанці досягли свого: результативного удару завдав Адольфо.

За п'ять хвилин до кінця зустрічі збірна України почала грати з п'ятим польовим, але іспанці впевнено впоралися з атаками українців. А на 39-й хвилині шостий фол «синьо-жовтих» завершився ще одним голом у наші ворота: Лозано реалізував дабл-пенальті.

У вівторок, 17 листопада, команди проведуть другий товариський поєдинок. Гра розпочнеться о 19:30.