Володимир МИКИТІН: «Знову Україна наступила на ті ж граблі»

Фахівець – про нічию команди Олександра Петракова з Болгарією

1770
0
УАФ

Національна збірна України зіграла внічию (1:1) у контрольному матчі з Болгарією.

Екс-захисник збірної України Володимир Микитін поділився враженнями від протистояння в Одесі.

«Ніяк українцям не вдається позбутися нічийного синдрому. І не відмовиш нашим хлопцям у старанності, але з матчу в матч наступаємо на ті самі граблі. Маю на увазі промахи в обороні та просто катастрофічну ситуацію з реалізацією гольових моментів. Впевнений, що трансферна вартість юного болгарського воротаря Светослава Вуцова, який зробив кілька ефектних сейвів, після сьогоднішнього поєдинку сильно зросла, проте наші багато разів промахувалися із забійних позицій. Я це пояснюю відсутністю у того ж Андрія Ярмоленка ігрової практики на клубному рівні.

Щодо Руслана Маліновського, то він зіграв на своєму рівні, хоча й не так яскраво.

Не сподобалося, як наші розпочали другий тайм, добре, що в цей період болгари не забили ще раз, бо інакше було б складно врятуватися. Все ж таки, потрібно віддати належне господарям, що вони зуміли згуртуватися, підняли темп і їхня перевага стала тотальною. Єдине чого не вдалося, за винятком одного влучного удару Тараса Степаненка, то це виправити приціл. Сподіватимемося, що приберегли гольовий запас на наступний матч - з Боснією і Герцеговиною».

16 листопада збірна України проведе свій заключний матч відбору ЧС-2022. Синьо-жовті зустрінуться на виїзді з Боснією і Герцеговиною.