Інтер переграв Шериф Вернидуба. Тепер Шахтарю потрібні дві перемоги

3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів

12255
7

У матчі 4-го туру Ліги чемпіонів італійський «Інтер» на виїзді обіграв «Шериф» з Молдови, команду українського тренера Юрія Вернидуба, з рахунком 3:1.

Після нульового першого тайму команда гостей забила три голи після перерви, на що господарі поля відповіли голом престижу наприкінці гри.

Тепер донецькому «Шахтарю» для продовження боротьби навесні у єврокубках потрібно здобути дві перемоги у двох матчах. Підопічні Роберто Де Дзербі спочатку зіграють на виїзді з «Інтером», а потім у Києві прийматимуть «Шериф».