Дубль у киян оформив Діалло, по голу забили Попов та Дячук

23529
30
ФК Динамо

Господарі поля виходили на цей матч як лідери групи Е, так і фаворити майбутнього поєдинку. І вже на другій хвилині вони чудово підтвердили свій статус, забивши швидкий гол. Це Діалло на лівому фланзі відмінно розібрався із суперником і точно направив м'яч у дальній кут воріт.

Далі гра вирівнялася і моменти, щоб відзначитися, були і у киян, і у гостей. А на 37-й хвилині рахунок став рівним завдяки індивідуальним діям Фуентеса. Він зліва увірвався до штрафного майданчика «Динамо» і точно пробив повз Нещерета у ближній кут.

За три хвилини «Барселона» залишилася у меншості. Другу жовту картку отримав Акомач. Динамівці реалізували зайвого перед самою перервою. Гольовий пас на першій компенсованій хвилині справа виконав Волошин, а Попов у верховій боротьбі випередив захисника і головою зблизька пробив у ціль.

Другий тайм пройшов із великою перевагою підопічних Ігоря Костюка. Вони забили два голи, хоча могли вразити ворота суперників ще більше. На 66-й хвилині з передачі Царенка Дячук головою провів третій м'яч у сітку воріт «Барселони». А на 83-й хвилині дубль оформив Діалло. Асистував йому з правого флангу капітан команди Яцик.

В підсумку – 4:1 впевнена перемога «Динамо» і кияни залишаються на першому місці групи Е, набравши вже 10 очок в чотирьох матчах.