Легка перемога на класі. Шахтар на Олімпійському розгромив Десну

Підопічні Рябоконя продовжили свою серію без перемог

7264
154
УПЛ

«Гірники» агресивно розпочали зустріч, інтенсивним наступом та активним пресингом чинячи тиск на оборону суперників. І для вирішення завдання швидкого взяття воріт господарям знадобилося вісім хвилин. Атака правим флангом завершилася прострілом Додо на дальню штангу, і Соломон спокійно переправив м'яч у ціль. Незабаром ледь не подвоїв перевагу «Шахтаря» Майкон, який з-за меж штрафного майданчика низом пробив поряд зі штангою.

У чернігівців атакуюча гра категорично не виходила, а «гірники» діяли розкуто, періодично створюючи гольові моменти біля воріт «Десни». Був близький до успіху Фернандо, який з кута воротарського не потрапив у ціль.

І за такої односторонньої гри «сіверяни» несподівано зрівняли рахунок. Юрченко вибив м'яч на хід Безбородьку, який ліворуч увірвався до штрафного майданчика і точно пробив у дальній кут. Втім, рівновага зберігалася недовго. Судаков отримав м'яч перед штрафним суперником і класним ударом відправив футбольний снаряд у правий верхній кут.

Надалі гра пішла за тим самим сценарієм. «Гірники» повністю володіли територіальною перевагою, а «сіверяни» тримали оборону, сподіваючись тікати в контратаки. Зробити це було вкрай непросто, адже підопічні Де Дзербі дуже рідко віддавали м'яч суперникам. Ще один шанс не використав Фернандо, на удар якого зреагував Литовка. Міг більш вдало зіграти і Майкон, який перебував у центрі штрафного майданчика перед напівпорожніми воротами.

ФК Шахтар

Після перерви «сіверяни» почали активніше шукати шляхи до штрафного майданчика господарів поля. Воротам чернігівці не загрожували, але в першому таймі вони продемонстрували, що марнотратством займатися не мають наміру і готові реалізувати гольову можливість, що з'явиться. «Гірники» ж діяли у звичному стилі, за рахунок тривалих розіграшів намагаючись знайти вільні зони біля штрафного майданчика «Десни».

Скажімо відверто, «гірники» холоднокровно контролювали перебіг гри. А у середині другої половини зустрічі вони практично закрили питання про переможця зустрічі. Спочатку індивідуальною майстерністю блиснув Тете, який з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч точно в кут, а вже в наступній атаці Фернандо завдав точного удару після ідеального прострілу з флангу від Судакова. Незабаром мав забивати Мудрик, який трохи не встиг замкнути простріл Додо.

У час, що залишився, рахунок міг змінитися як в одну (після удару Цимбалюка «Шахтар» врятував Антоніо), так і в іншу (Мудрик зі штрафного зовсім трохи не потрапив у «дев'ятку») бік. Але цього не сталося – 4:1 на користь «Шахтаря».

У наступному турі команда Роберто Де Дзербі проведе гостьовий матч проти «Колоса», а «Десна» на виїзді протистоятиме «Львову».