2

Олександр КУЧЕР: «Перемога вийшла саме кубковою»

Наставник «Металіста» – про перемогу над «Колосом»

ФК Металіст. Олександр Кучер

Головний тренер «Металіста» Олександр Кучер прокоментував перемогу 1:0 над «Колосом» у 1/8 фіналу Кубка України:

«Думаю, заслужена перемога для нас, вона саме кубковою вийшла. У першому таймі – що домовлялися, те виконали: почали агресивно, створили багато моментів, але забили одного разу. Результат, прохід далі, нас влаштовує. Дякую, всі молодці, у всіх лініях добре відпрацювали.

Ми з усіма гратимемо агресивно, продовжуватимемо в тому ж темпі. Знали суперника, знали, що вони гратимуть довгими передачами, тому ми спочатку пресингували, а потім не потрібно було це робити – вони самі нам повертали м'яч.

У другому таймі установка була грати так само агресивно, але хлопці у підсвідомості через рахунок намагалися його утримати. Все одно випади були у нас, могли забивати більше».

Олег Дідух Джерело: YouTube