Мірча ЛУЧЕСКУ: «Взагалі не сподобався другий тайм. У мене багато претензій»

Тренер розкритикував гравців за матч Кубка України

© fcdynamo.kiev.ua

Наставник «Динамо» Мірча Луческу оцінив перемогу 2:1 у матчі 1/8 фіналу Кубка України проти «Маріуполя». Тренеру не сподобався другий тайм.

«Коментувати тут нема чого. Не сподобався взагалі другий тайм, як вийшли на другий тайм. Це стосується і тих, хто менше грає, і гравців основи. Не сподобалося мені. Вони мають розуміти, що претензій у мене набагато більше, ніж вони думають».

«Не всіх гравців стосується, але багатьох із тих, хто грав другий тайм. У першому таймі забили два голи, а у другому розслабилися та чекали, коли вже сядемо в автобус. Напевно, концентруються на матчі УПЛ проти «Маріуполя».

«Те, як вони вийшли на другий тайм – це недобре», – сказав Луческу.