26.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія вийшла до чвертьфіналу Кубка, обігравши у Харкові Металіст 1925

Інші матчі стадії 1/8 фіналу відбудуться 27 та 28 жовтня

Олександрія вийшла до чвертьфіналу Кубка, обігравши у Харкові Металіст 1925
© ТК Футбол 2

26 жовтня відбувся стартовий матч 1/8 фіналу Кубка України, в якому грали «Металіст 1925» та «Олександрія».

Матч склався для господарів поля невдало. Два голи гості забили в середині першого тайму, зусиллями Мустафаєва, а на 52-й хвилині Копина довів рахунок до 3:0.

Надалі команди двічі обмінялися забитими голами. «Олександрія» перемогла з рахунком 5:2 і вийшла до чвертьфіналу Кубка України. Решта матчів стадії 1/8 фіналу відбудуться 27 та 28 жовтня.

Кубок України. 1/8 фіналу

«Металіст 1925» – «Олександрія» – 2:5

Голи: Криськів, 63, Ременюк, 85 – Мустафаєв, 24, 28, Копина, 52, Кирюханцев, 70, Устименко, 90+1.

«Металіст 1925»: Сидоренко (к), Фабіньо, Шершень, Ченбай, Западня (Кверквелія 59), Габелок, Савін (Ременюк 59), Криськів, Голодюк (Задерака 79), Протасов, Марлісон (Зубков 79).

Запас: Шеліхов, Коваленко І., Єрмаков В., Квакіч, Батюшин.

Головний тренер – Валерій Кривенцов.

«Олександрія»: Горох, Мельник, Спінеллі (Устименко 46), Третьяков (Кирюханцев 46), Дришлюк, Кожушко (Новіков 80), Мустафаєв, Демченко, Копина (Ситников 90+2), Фомба (Чубатий 80), Дубра (к).

Запас: Єрмаков Г., Бухал.

Головний тренер – Юрій Гура.

Попередження: Кожушко 77.

Арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти арбітра – Володимир Шланчак (Черкаси), Олександр Дашко (Київська обл.) Четвертий арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл.). Спостерігач арбітражу УАФ – Сергій Цимбал (Житомир).

Події матчу
90' ГОЛ ! М'яч забив Денис Устименко (Олександрія).
85' ГОЛ ! М'яч забив Андрій Ременюк (Металіст 1925).
70' ГОЛ ! М'яч забив Ігор Кірюханцев (Олександрія).
63' ГОЛ ! М'яч забив Дмитро Криськів (Металіст 1925).
52' ГОЛ ! М'яч забив Юрій Колина (Олександрія).
28' ГОЛ ! М'яч забив Еміль Мустафаєв (Олександрія).
24' ГОЛ ! М'яч забив Еміль Мустафаєв (Олександрія).

Джерело — Sport.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Burevestnik
    Burevestnik, 26.10.2021 21:40 (змінений)
    +10
    Александрия удивила трижды: составом, победой, счётом.
    u6464u
    u6464u, 26.10.2021 21:25
    +10
    Весёлый матч, побольше б таких .
    Vladdal
    Vladdal, 26.10.2021 21:29
    +8
    1925 тоже надо было выставлять молодёжку, было бы больше шансов - в U-19 они идут третьими, а Олександрия шестая
    Scofield Lincoln
    Scofield Lincoln, 26.10.2021 22:20
    +5
    Металлист 19 и 2:5)
    Олексій Коваль
    Олексій Коваль, 26.10.2021 22:52
    +3
    Burevestnik, 26.10.2021 22:46
    что-то к вашим на игру пришло посмотреть мало ваших
    Наших именно столько, сколько истинно наших, для глоров матч в четверг на том же стадионе
    ~@~
    ~@~, 26.10.2021 22:14
    +2
    Кайфовый кубковый результат.
    И только Ермаков Г. Бухал.
    BekXan
    BekXan, 27.10.2021 01:06
    +1
    Как по мне Александрия команда открытие этого сезона.Угадали с тренером.С каждым матчем виден рост и мысль в игре.Если так пойдут дальше и ещё в межсезонье возмут пару толковых ребят эта команда во втором круге даст звиздюлей многим.
    Mr.Frost
    Mr.Frost, 26.10.2021 22:26
    +1
    Ще крупно не програвали у цьому сезоні. Хтось повинен був спустит наших з небес на грішну землю. Бо дехто вже почав мріяти про єрокубки...
    Ранувато!
    BekXan
    BekXan, 27.10.2021 01:08
    0
    Кстати оборона Металлиста 1925 реально ушла покурить с 25 минуты.Если атака хоть пахала то центр буксовал а оборона просто на травке паслась.Вопрос что это было что так Александрия порвала.
    adidas777
    adidas777, 27.10.2021 00:34
    0
    А игра очень веселей, соглашусь со многими.
    По больше бы таких матчей у нас в УПЛ.
    И стадионы были бы полными!
    adidas777
    adidas777, 27.10.2021 00:33
    0
    Mr.Frost, 26.10.2021 22:26
    Ще крупно не програвали у цьому сезоні. Хтось повинен був спустит наших з небес на грішну землю. Бо дехто вже почав мріяти про єрокубки...
    Ранувато!
    Разве что, если с таким же усилением, как у Металла планируется зимой.
    С нынешним составом в Еврокубки очень рано вам.
    Иван Верещагин
    Иван Верещагин, 26.10.2021 23:31
    0
    Просто удивлен, как он игрет в УПЛ с такой игрой...
    Иван Верещагин
    Иван Верещагин, 26.10.2021 23:21
    0
    Посмотрел... Боже ж ты мой... настолько слабый Металлист 25...
    andre_lui
    online
    andre_lui, 26.10.2021 22:50
    0
    Scofield Lincoln, 26.10.2021 22:20
    Металлист 19 и 2:5)
    Хорошо хоть не 1:9 и 25
    Burevestnik
    Burevestnik, 26.10.2021 22:46 (змінений)
    0