26.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Металіст 1925 – Олександрія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

26 жовтня о 19:30 відеотрансляцію матчу 1/8 фіналу Кубка України

Металіст 1925 – Олександрія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© ФК Металіст 1925

26 жовтня о 19:30 відбудеться матч 1/8 фіналу Кубка України, в якому зіграють «Металіст 1925» та «Олександрія».

Матч буде показано у прямому ефірі на телеканалі «Футбол 2».

Металіст 1925 – Олександрія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Події матчу
90' ГОЛ ! М'яч забив Денис Устименко (Олександрія).
85' ГОЛ ! М'яч забив Андрій Ременюк (Металіст 1925).
70' ГОЛ ! М'яч забив Ігор Кірюханцев (Олександрія).
63' ГОЛ ! М'яч забив Дмитро Криськів (Металіст 1925).
52' ГОЛ ! М'яч забив Юрій Колина (Олександрія).
28' ГОЛ ! М'яч забив Еміль Мустафаєв (Олександрія).
24' ГОЛ ! М'яч забив Еміль Мустафаєв (Олександрія).

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    nicksaf
    nicksaf, 26.10.2021 20:58
    +2
    Може й Злий, але ж за футболку Гармаша тягли? Тягли. Значить пенальті. А як же ж.
    З приводу МХ 1925 -- згоден.
    Trollface
    online
    Trollface, 26.10.2021 20:46
    +1
    Горох все тянет! Красавчик.
    Иван Верещагин
    Иван Верещагин, 26.10.2021 23:53
    0
    Та ну никакой МХ 25...
    salenco
    salenco, 26.10.2021 21:18
    0
    Andrii_MKh, 26.10.2021 21:08
    Весь фарт металла ушёл на чемп
    Пусть и так лишь бы в чемпионате накидали Александрии
    Andrii_MKh
    online
    Andrii_MKh, 26.10.2021 21:08
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Весь фарт металла ушёл на чемп
    ~@~
    online
    ~@~, 26.10.2021 20:58
    0
    Этот конец, подумал Штирлиц
    salenco
    salenco, 26.10.2021 20:48
    0
    Злий Глобинець, 26.10.2021 20:07
    Це не розпіарений Метал, це дешеві клони, нашвидкоруч склепані за ініціативи братків Суркісят.
    Боже что ты несёшь?
    salenco
    salenco, 26.10.2021 20:54
    -1
    Пробили Гороха
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 26.10.2021 20:43
    -2
    Хоть бы нормальный металлист не обкакался) С этим уже всё понятно.
    Злий Глобинець
    Злий Глобинець, 26.10.2021 20:42
    -3
    Шось посипались клони
    Dmitriy Svistak
    Dmitriy Svistak, 26.10.2021 20:03
    -6
    А шо розпіарений метал зливається??? Це третя сила? Такий шанс було здивувати українську аудиторію і зайти хоча б в півфінал,та де там ,мильна булька...
    Andrii_MKh
    online
    Andrii_MKh, 26.10.2021 20:19
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    На договорняк какой-то галимый похоже
    Злий Глобинець
    Злий Глобинець, 26.10.2021 20:07
    -7
    Dmitriy Svistak, 26.10.2021 20:03
    А шо розпіарений метал зливається??? Це третя сила? Такий шанс було здивувати українську аудиторію і зайти хоча б в півфінал,та де там ,мильна булька...
    Це не розпіарений Метал, це дешеві клони, нашвидкоруч склепані за ініціативи братків Суркісят.
    Злий Глобинець
    Злий Глобинець, 26.10.2021 18:29
    -7
    Тут мої симпатії на стороні сусідів-олександрійців. Ця команда круто билась і проти Шахтаря (і перемогла!), і проти Динамо (могли б розраховувати на нічию, якби не лівий пенальті, проплачений суркіснею). І взагалі, ФКА хороша команда яка заслуговує на ЛК. Вони б точно не гірше Зорі там зіграли.
    А М-1925 це так, клуб-одноденка, класичний представник нашої постмайданної колгосп-ліги. Справжній Металіст у наступному сезоні зітре їх в порошок і викине в пердив, де вони і бовтатимуться, поки зрештою не зникнуть.