Джерело: Суркіс запропонує Мілевському роботу у структурі Динамо

Оце так несподіванка

Джерело: Суркіс запропонує Мілевському роботу у структурі Динамо
© ФК «Динамо» Київ. Артем Мілевський

Президент «Динамо» Ігор Суркіс найближчими днями зустрінеться з Артемом Мілевським і зробить йому пропозицію щодо роботи у структурі клубу.
 
Яким саме напрямком зможе займатись у «Динамо» Мілевський, стане відомо за підсумками зустрічі футболіста із президентом «біло-синіх».
 
Зазначимо, що під час недавнього матчу 12-го туру УПЛ проти «Дніпра-1» Артем Мілевський попрощався з уболівальниками столичного клубу під пісню «Віват, король!».
 
У складі «Динамо» Мілевський виступав із 2002 по 2013 роки. Провів 247 матчів, забив 82 голи і віддав 54 асисти. Останньою командою у кар'єрі футболіста Мілевського був закарпатський «Минай».

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(357 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Trollface
    Trollface, 26.10.2021 20:22
    +24
    Сомелье.
    dd dent
    dd dent, 26.10.2021 20:21
    +23
    Тема для бесконечного стеба открыта
    PerezdeCuellar
    PerezdeCuellar, 26.10.2021 22:02
    +15
    Коментар згорнуто. Показати
    Будет следить шоб не бухали. Его не проведешь, знает все заначки на базе!
    yan2018
    yan2018, 26.10.2021 20:30
    +12
    Знаток всех злачных мест, будет игроков по-ночам собирать.
    axylinam
    axylinam, 26.10.2021 20:27
    +12
    Милевский будет главным специалистом по выдаче банных халатов
    Леонід Леонідович
    Леонід Леонідович, 26.10.2021 23:15
    +11
    Новое поколение динамовских сердец...
    firstromario
    firstromario, 26.10.2021 20:38
    +11
    alex73776, 26.10.2021 20:38
    тренером u-14 нормально,учил бы жизни пацанов,плохо пас отдал-подзатыльник!
    хорошо отдал 100 грам і пончік
    alex73776
    alex73776, 26.10.2021 20:38
    +10
    тренером u-14 нормально,учил бы жизни пацанов,плохо пас отдал-подзатыльник!
    UPL
    UPL, 26.10.2021 21:50 (змінений)
    +9
    А чому би і ні??? Ви бачили як він на поразку клубу реагує??? Один з небагатьох із структури клубу хто може в очі футболістам правду сказати! Пам’ятаєте фразу « вам не встидно?»
    firstromario
    firstromario, 26.10.2021 20:34
    +9
    в конче заспі бар відкривають?
    movkli
    movkli, 26.10.2021 23:11
    +8
    Алиев напрягся...
    OKs100
    OKs100, 26.10.2021 21:14
    +8
    Будет отвечать за дисциплину в клубе.
    Andrey111
    Andrey111, 27.10.2021 07:33
    +7
    Сразу главным тренером, а цыган будет у него помощником
    Муґунот Уух
    Муґунот Уух, 27.10.2021 07:29
    +7
    халаты выдавать.
    Oleh Nahornyi
    Oleh Nahornyi, 26.10.2021 22:12
    +7
    Ви на себе спершу подивіться алкознатоки!!!Ви спочатку досягніть того,що досягнув Міля,як спортсмен!!!А те що він не став українським Роналду,не вам судити!!!Такі,як Роналду взагалі народжуються раз в 100 років!!!Зараз гравців рівня Міді в Динамо і близько немає!!!
    Disiny7
    Disiny7, 26.10.2021 21:14
    +7
    alex73776, 26.10.2021 20:38
    тренером u-14 нормально,учил бы жизни пацанов,плохо пас отдал-подзатыльник!
    А хорошо пас отдал - бакальчик бургундского
    funnypianoplayer
    funnypianoplayer, 26.10.2021 22:32
    +6
    Предложит Миле должность сомелье.
    CheMP
    CheMP, 26.10.2021 21:58
    +6
    Резо - на пенсию! Милю - на правление!
    Alex86 1
    Alex86 1, 26.10.2021 22:39
    +5
    Oleh Nahornyi, 26.10.2021 22:12
    Ви на себе спершу подивіться алкознатоки!!!Ви спочатку досягніть того,що досягнув Міля,як спортсмен!!!А те що він не став українським Роналду,не вам судити!!!Такі,як Роналду взагалі народжуються раз в 100 років!!!Зараз гравців рівня Міді в Динамо і близько немає!!!
    Тут контекст в ином, то шо мог быть аля Шева или хотя бы Воронин в плане карьеры, а скатился после ДК в всякий шлак
    funnypianoplayer
    funnypianoplayer, 27.10.2021 10:02
    +4
    Леонід Леонідович, 26.10.2021 23:15
    Новое поколение динамовских сердец...
    Это уже динамовская печень.