Усик – другий у рейтингу pound for pound за версією The Ring

Ломаченко у топ-10

Усик – другий у рейтингу pound for pound за версією The Ring
© Getty Images/Global Images Ukraine

Престижний боксерський журнал The Ring опублікував свіжий рейтинг найкращих боксерів незалежно від вагової категорії.

У топ-10 друге місце посідає українець, чемпіон світу WBO, IBF, WBA у надважкій вазі Олександр Усик. На 9-му місці знаходиться інший український боксер, екс-чемпіон у трьох дивізіонах Василь Ломаченко.

Лідерство утримує чемпіон світу у середній вазі Сауль Альварес.

Топ-10 рейтингу:
1. Сауль Альварес
2. Олександр Усик
3. Наоя Іноуе
4. Теренс Кроуфорд
5. Джош Тейлор
6. Еррол Спенс
7. Теофімо Лопес
8. Хуан Франсіско Естрада
9. Василь Ломаченко
10. Кадзуто Йока

Нагадаємо, 25 вересня Усик переміг Ентоні Джошуа одноголосним рішенням суддів, відібравши пояси WBA, WBO, IBF і IBO, якими володів британець.

Джерело — The Ring

(106 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    sv_2000
    sv_2000, 26.10.2021 14:57
    +9
    Странно, что Фьюри нет.... Удивительно даже я бы сказал
    bullyUA
    bullyUA, 26.10.2021 15:13
    +4
    Странный рейтинг без Фьюри. Впрочем, этот рейтинг довольно часто бывает странным.
    andre_lui
    online
    andre_lui, 26.10.2021 18:51
    +2
    Дмитрий Рыженко, 26.10.2021 16:19
    Странно , что Лома есть,а тот кому он проиграл, и у кого все пояса теперь, нету.
    точно нету?
    Усіков
    online
    Усіков, 26.10.2021 16:30
    +2
    Якийсь дивний рейтинг
    Face Control
    Face Control, 26.10.2021 15:32
    +2
    Легенда.
    Tanok1975
    Tanok1975, 27.10.2021 17:12
    +1
    Бокс и Политика, 27.10.2021 12:47
    Фьюри тут нет, зато Ваточенко скрепный присутствует.
    Так а что поделаешь вы.ж голуби , тоже здесь всегда. Все гадите и гадите.
    Tanok1975
    Tanok1975, 26.10.2021 22:51
    +1
    Добрий Кіт, 26.10.2021 19:53
    усіков і балабольченко не напружуйтесь. Українські чемпіони Усик і Ломаченко ще не раз вас неприємно здивують. А, що з вашим пєльмєнєм? Вже набридло отримувати в табло?
    Да то бесполезная трата времени и сил. Больного только.....сам знаешь. Проще не обращать на них внимание. Сабаки лают караван идёт. А у ваты пена и желчь!
    slafko
    slafko, 27.10.2021 20:24
    0
    Примечательно, что Усик в списке только один представитель супертяжей, да и тяжей, собственно, тоже он представляет один.
    Бокс и Политика
    Бокс и Политика, 27.10.2021 12:47
    0
    Фьюри тут нет, зато Ваточенко скрепный присутствует.
    Усіков
    online
    Усіков, 26.10.2021 19:56
    0
    Добрий Кіт, 26.10.2021 19:53
    усіков і балабольченко не напружуйтесь. Українські чемпіони Усик і Ломаченко ще не раз вас неприємно здивують. А, що з вашим пєльмєнєм? Вже набридло отримувати в табло?
    Пельмень це твій чемпіон, вато
    andre_lui
    online
    andre_lui, 26.10.2021 18:52
    0
    batters, 26.10.2021 13:54
    Небитого чемпиона Фьюри в рейтинге нет, зато есть дважды битый Лохмаченко...
    за битого двух небитых дают, потому и есть. Мохаммеда тоже били..
    Добрий Кіт
    Добрий Кіт, 26.10.2021 19:53
    -1
    усіков і балабольченко не напружуйтесь. Українські чемпіони Усик і Ломаченко ще не раз вас неприємно здивують. А, що з вашим пєльмєнєм? Вже набридло отримувати в табло?
    Балабольченко Ломпаченко
    Балабольченко Ломпаченко, 26.10.2021 14:22
    -1
    Лол, а что там Шлепок забыл? Это после победы над мешком Накатани его в "паунд" поставили?
    batters
    batters, 26.10.2021 13:54
    -1
    Небитого чемпиона Фьюри в рейтинге нет, зато есть дважды битый Лохмаченко...
    Дмитрий Рыженко
    Дмитрий Рыженко, 26.10.2021 16:19
    -5
    Странно , что Лома есть,а тот кому он проиграл, и у кого все пояса теперь, нету.