БЛОХІН про Мілевського та Віват король: «Ну попрощався – добре, молодець»

Легенда «Динамо» прокоментував своєрідне прощання Артема Мілевського з уболівальниками

БЛОХІН про Мілевського та Віват король: «Ну попрощався – добре, молодець»
© uaf.ua

Відомий у минулому форвард «Динамо» Артем Мілевський попрощався з уболівальниками столичного клубу під час матчу 12-го туру УПЛ проти «Дніпра-1».
 
36-річний екс-нападник зробив коло пошани під пісню «Віват, король!» і потиснув руки десяткам уболівальників на трибунах.

Легенда «Динамо» Олег Блохін прокоментував це прощання.

«Так що тут говорити? Ну попрощався - добре, молодець. Те, що під пісню «Віват, король!» - так її зараз всюди включають, чого про це зайвий раз говорити? Артему бажаю тільки успіхів. Збирається провести прощальний матч? Так це взагалі чудово», - сказав Блохін.

Нагадаємо, що пісня «Віват, король!» у виконанні Тамари Гвердцителі вперше прозвучала в червні 1989 року, під час прощального матчу Олега Блохіна на Республіканському стадіоні в Києві.

Джерело — Footboom

(888 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    VILytvyn
    VILytvyn, 25.10.2021 18:11
    +25
    Артем Мілевский це легенда всього українского футболу і київського Динамо теж. Не потрібно глузувати з нього, бо він багато років грав у хороший футбол. Він людина, яка на наших очах прославляла український футбол.Ми всі люди і всі робимо помилки,але грати так як він не змогли багато хто.Я вдячний тобі Артеме!
    Lesovij7
    Lesovij7, 25.10.2021 16:00
    +23
    Журналисты хотели выжать пот из помидора, не повелся
    buzhanka
    buzhanka, 25.10.2021 19:37
    +14
    Ёкарный Бабай, 25.10.2021 16:07
    Не повелся, но все равно обидно, песню все-таки посвятили Блохину и его уходу из спорта. Милевский и близко ему не ровня.
    Мілевський Блохіну не ровня,але "Міля"-це епоха в Динамо.Має право на часточку поваги до своєї персони.
    Серж р
    Серж р, 25.10.2021 18:35
    +10
    Ёкарный Бабай, 25.10.2021 16:07
    Не повелся, но все равно обидно, песню все-таки посвятили Блохину и его уходу из спорта. Милевский и близко ему не ровня.
    Он много раз отвечал на этот вопрос именно также. Раньше песня трогала, а сейчас нет, поскольку ее всем поют, в.ч. и Тамара Гверцетели.
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 25.10.2021 16:07
    +10
    Lesovij7, 25.10.2021 16:00
    Журналисты хотели выжать пот из помидора, не повелся
    Не повелся, но все равно обидно, песню все-таки посвятили Блохину и его уходу из спорта. Милевский и близко ему не ровня.
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 25.10.2021 21:50
    +5
    Краще б промовчав. Як футболіст - король, як людина..., ну яка з комуніста людина?
    lenares85
    lenares85, 25.10.2021 21:58
    +3
    Посветили ему так что теперь один раз прозвучала и все на полку.
    banderlog78
    banderlog78, 26.10.2021 17:33
    +2
    Журналісти по ходу хотіли якогось зашквару А тут не получилось
    solart1964
    solart1964, 27.10.2021 10:50
    +1
    VILytvyn, 25.10.2021 18:11
    Артем Мілевский це легенда всього українского футболу і київського Динамо теж. Не потрібно глузувати з нього, бо він багато років грав у хороший футбол. Він людина, яка на наших очах прославляла український футбол.Ми всі люди і всі робимо помилки,але грати так як він не змогли багато хто.Я вдячний тобі Артеме!
    Речь не об этом. Речь о том, что хорошо играли многие у нас, но это не значит, что они - короли. Песня была написана для Блохина. Он ее заслужил своей игрой, а Милевский, как бы он не был хорош в свое время, до Блохина не дотягивает. У меня нет поклонения Блохину, как человеку. Но футболист он был выдающийся и ровнять с ним Милю - это как-то странно.
    Стас Воробьёв
    Стас Воробьёв, 27.10.2021 15:29
    0
    Александр Науменко, 25.10.2021 21:50
    Краще б промовчав. Як футболіст - король, як людина..., ну яка з комуніста людина?
    Ну,не такое быдло😉
    pahentrahen
    pahentrahen, 25.10.2021 21:53
    -3