Гола Маліновського не вистачило. Аталанта упустила перемогу над Удінезе

На забитий м'яч українця суперники відповіли взяттям воріт у компенсований час

3119
7

У матчі 9-го туру італійської Серії А «Аталанта» на своєму полі зіграла внічию з «Удінезе» з рахунком 1:1.

Український хавбек команди з Бергамо Руслан Маліновський вийшов на поле з перших хвилин і відкрив рахунок на 56 хвилині зустрічі.

Все йшло до мінімальної перемоги «Аталанти», проте в компенсований час гості зрівняли рахунок, вирвавши нічию.

Чемпіонат Італії. 9-й тур

«Аталанта» – «Удінезе» – 1:1
Голи:
Малиновський, 56. – Бету, 90.

Команда Джана П'єро Гасперіні залишилася на 5-му місці в турнірній таблиці, набравши 15 очок. В активі «Удінезе» 10 очок і 13-е місце.

Події матчу

90’
ГОЛ ! М'яч забив Бето (Удінезе).
56’
ГОЛ ! М'яч забив Руслан Малиновський (Аталанта).
(13)

Джерело: Лунін відхилив пропозицію Реала і може перейти в гранд АПЛ
Футбол | 23 квітня 2024, 22:36 40

Український воротар влітку може перейти в «Манчестер Юнайтед»

Лунін зізнався, чи був гол у скандальному епізоді матчу з Барселоною
Футбол | 24 квітня 2024, 17:24 3

Український воротар заперечує, що м'яч перетнув лінію

Коментарі 7
Ёкарный Бабай
Гол Малиновского классный. Такой же как Интеру, фирменный, с подкруткой, высочайшее мастерство. Однако больше положительного в матче отметить нечего, ни у Малиновского, ни у остальной команды. Очередная потеря очков имени Гасперини и слабой трансферной кампании Аталанты летом. Я понимаю, что некого больше, но нахрена выпускать вместо Малиновского 17-летку при таком скользком счете? Удинезе, увидев что поснимали лидеров, поверил в свои силы. Что такое Миранчук? Почему не он пошел в Специю, а Коваленко (я щас на полном серьезе)? Потому что 15 миллионов, а Коваленко почти бесплатно? В общем, в топ-4 будет пробиться почти нереально для бергамасков с такой игрой. Напоминают нашу Зарю, сминают соперника, а забивать некому.
belerilf1
жаль была новость что его вызовут на матч сборной, сейчас бы сколько скулежа можно было вычитать, а так всем пофиг.