21.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

ЦСКА Софія – Зоря – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 3 туру групового етапу Ліги конференцій

ЦСКА Софія – Зоря – 0:1. Текстова трансляція матчу
© Вікіпедія

В четвер, 21 жовтня, відбудеться матч 3 туру групового етапу Ліги конференцій 2021/2022, в якому гратимуть болгарський «ЦСКА» та луганська «Зоря». Гра пройде в Софії (Болгарія) на полі стадіону «Васіл Левскі», початок - о 22:00.

В поточному євросезоні луганська команда має в своєму пасиві тільки поразки. Спершу в кваліфікації Ліги Європи вона двічі поступилася віденському «Рапіду» і вилетіла в Лігу конеренцій. Там теж справи йдуть погано - в першому турі на виїзді підопічні Скрипника поступилися норвезькому «Буде-Глімту» (1:3,) а в другому турі вдома - італійській «Ромі» (0:3). Крім того, в національній першості луганські футболісти були принижені донецьким «Шахтарем» (1:6). Болгарська команда теж зірок з неба не хапає, але має в своєму активі одне очко - після поразки від італійців (1:5) вийшло зіграти внічию з «Буде-Глімтом» (0:0). Тому очна зустріч буде мати велике значення для збереження шансів на вихід з групи для обох команд.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «ЦСКА» - «Зоря». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги конференцій між командами ЦСКА Софія та Зоря Луганськ, який відбудеться 21 жовтня у Болгарії.
    • 29.29% (29)
      1. Велика перемога ЦСКА
    • 22.22% (22)
      2. Мінімальна перемога ЦСКА
    • 22.22% (22)
      3. Нічия
    • 22.22% (22)
      4. Мінімальна перемога Зорі
    • 4.04% (4)
      5. Велика перемога Зорі
    Результати опитування Проголосували — 99
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    an52
    an52, 21.10.2021 22:51
    +7
    Ну, мужики!! Молодцы! Уже один тайм выдержали против самого ЦСКА! Осталось еще тайм простоять, собрать все силы и вырвать заветное очечко!
    Denmark1107
    Denmark1107, 22.10.2021 00:00
    +6
    Спасибі Зорі за Здобуті Очки для України!
    maxno
    maxno, 21.10.2021 23:56
    +5
    Всех с победой !!! Молодцы.
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 21.10.2021 23:56
    +5
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗАРЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! МУЖИКИ!!!!!
    Denmark1107
    Denmark1107, 21.10.2021 23:37
    +5
    Aleks04, 21.10.2021 23:34
    Кризисная Заря добывает (надеюсь) первую победу в основном раунде ЕК, не ДК, не ШД, а Заря. Красавцы, и это с такими потерями. Хоть бы не накаркать.
    +++
    Pavelgorov
    Pavelgorov, 21.10.2021 23:24
    +5
    Алахьяр красава
    Pavelgorov
    Pavelgorov, 21.10.2021 23:24
    +5
    Заря вперед,мужики,💪⚫⚪
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 21.10.2021 22:52
    +5
    Sunrise, 21.10.2021 22:50
    Надо что-то менять, но как? Выпустить-то и некого. Опорником сегодня нет как класса, и даже Цвека туда не сдвинуть, ЦЗ тогда некому играть. Только освежать атаку, но по такой игре это ни о чём скорее всего.
    Но если Заря забьет, то это уже на 2 гола будет больше чем у Динамо и Шахтера вместе взятых
    ВовикЬ
    ВовикЬ, 22.10.2021 00:04
    +4
    Хороший второй тайм у Зари, могли и больше забить! Вот тут действительно мужики!
    adidas777
    adidas777, 22.10.2021 00:00
    +4
    Ура вымучили, но на этом этапе не важно как, главное победа!
    Denmark1107
    Denmark1107, 21.10.2021 23:34
    +4
    grig, 21.10.2021 23:30
    Видимо тут много болельщиков Шахтера, которым успех Зари после матча с Реалом - им как кость в горле.

    Це ти про яких, так би мовити, болел Шахтаря маєш на увазі? Шмакодякок на кшталт чмЯксів777, фейсів, бугрів, шибкінсів, і.. щось з такого? Так це убогі збирачі недопалків і решти сміття, котрі й рік створення команди не знають.
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 21.10.2021 23:23
    +4
    Ну наконец-то.
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 21.10.2021 23:23
    +4
    Ура!!!
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 21.10.2021 23:23
    +4
    всем хейтерам сосите большой!!!! Заря!!!! ГОЛ!!!
    grig
    grig, 21.10.2021 23:23
    +4
    Ха. Давай Зорька!!!
    Griffin
    Griffin, 21.10.2021 22:46
    +4
    Ого! Зоря исползует ту же хитрую тактику что и вчера Динамо против Барселоны.
    Интересно будет ли побит динамовский рекорд по ударам в створ.
    Vince Mesk
    Vince Mesk, 21.10.2021 22:45
    +4
    Сейчас все команды в Европе рубятся в середине поля даже с топами, с высоким прессингом и кто будет контролировать мяч , Украинские команды отдают владение без борьбы . Вот и не могут не только выйти из группы но и даже один раз выиграть с такой тактикой.
    grig
    grig, 21.10.2021 23:55
    +3
    Еееессссс!!!
    BekXan
    BekXan, 21.10.2021 23:31
    +3
    Первый пошёл .Молодца порадуйте болел хоть вы.
    grig
    grig, 21.10.2021 23:30
    +3
    Видимо тут много болельщиков Шахтера, которым успех Зари после матча с Реалом - им как кость в горле.