Агробізнес – Металіст – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 14-го туру Української Першої лиги

Агробізнес – Металіст – 2:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Металіст

Українська Перша ліга. 14-й тур.

«Агробізнес» – «Металіст» - 2:1

Черненко, 5, Бойчук, 24 – Мизюк, 11

 Думанюк, 2, Черненко, 33, Юхимович, 73

«Агробізнес»: Мозіль – Бойчук, Юхимович, Курило, Карась, І. Когут – Вербний, Думанюк (Петров, 70) – Черненко (Гудзінський, 90+4), Синица (Ємаєв, 88), Груша (Нагорний, 86).

Запасні: Задерейко, Артим, Семенюк, Захарків, Семенець

«Металіст»: Рибка – Горбунов, Порох, Мизюк, Романюк (Фомін, 81) – Танковський (Банада, 62), Сарапій – Матурін-Харріс (Балулі, 62), Демченко (Підлепенець, 51), Танчик (Ріаскос Валенсія, 70) – Пейшоту.

Запасні: Каневцев, Поступаленко, Федорів.

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ).

Стадіон: «Юність» (Волочиськ).

У понеділок, 18-го жовтня, відбудеться поєдинок 14-го туру Української Першої ліги, у якому змагатимуться волочиський «Агробізнес» і харківський «Металіст». Матч пройде в Волочиську, на поле стадіону «Юність», початок о 15:15.

Новачок Першої ліги зразка поточного сезону, як можна було помітити, хоче відразу залишити у себе за спиною цей дивізіон, і вже в наступному футбольному році грати в УПЛ. У будь-якому випадку, іншого враження гра харківського «Металіста» в попередніх матчах не залишала, нехай і суперники регулярно звинувачують команду Олександра Кучера в неспортивних методах конкуренції. Усі ці розмови лише додають шарму виступам харківського клубу, а в майбутній грі їм доведеться зіграти проти «Агробізнесу» на виїзді, який на поточний момент є єдиною командою дивізіону, яка здобула лише одну перемогу в поточному розіграші.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Агробізнес» – «Металіст». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Олександр Снітко, Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 18.10.2021 16:12
    +6
    Ну що чекаємо на вилучення у складі Агробізнесу або 11-метровий у їх ворота у 2-му таймі!!!!
    aleks19826
    aleks19826, 18.10.2021 15:30
    +5
    Що сталося з цим бізнесом гробом? Вони ж фінансово не остання команда і тренер пристойний, а таке ісполняють цього сезону, аж страшно
    Real20
    Real20, 18.10.2021 16:51
    +3
    Агробизнес вперед
    FC Liverpool Best!
    FC Liverpool Best!, 18.10.2021 16:14
    +3
    Гондошкі продажні без адмін ресурса обісруються)) Чесно виграти ніяк) Чекаєм пенальті і видалення у суперника і тоді ФК Кондомс переможуть)
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 18.10.2021 16:13
    +3
    rus, 18.10.2021 15:54
    Как можно разрешать играть на таком поле
    Ви ще в УПЛ не вийшли, а замашки вже як у Шахтаря...
    Умник
    Умник, 18.10.2021 16:04
    +3
    Calm, 18.10.2021 15:55
    Металл, ну давай, надо даже на таком огороде выигрывать у аутсайдера
    С такой защитой далеко не уедете
    Артем Дима футболист
    Артем Дима футболист, 18.10.2021 15:47
    +3
    Скоро пенальти. Или удаление
    Calm
    Calm, 18.10.2021 16:14
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 18.10.2021 16:12
    Ну що чекаємо на вилучення у складі Агробізнесу або 11-метровий у їх ворота у 2-му таймі!!!!
    ты жди, не уходи никуда главное
    roman_kros
    roman_kros, 18.10.2021 15:53
    +2
    Calm, 18.10.2021 15:49
    поле огород, рядом лес. мда
    Сільська романтика
    Calm
    Calm, 18.10.2021 15:49
    +2
    поле огород, рядом лес. мда
    ~#~
    ~#~, 18.10.2021 17:52
    +1
    Вдруг, как в сказке, скрипнула дверь.
    Стало ясно всё мне теперь
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 18.10.2021 17:11
    +1
    О мля, без вилучення чи пеналя - навіть на нічию не награли проти ауцайдера...
    ~#~
    ~#~, 18.10.2021 16:48
    +1
    Calm, 18.10.2021 15:54
    не то слово. Убожище
    Когда то за воротами Полиграфтехники корова паслась.
    Vadum Hrynchuk
    Vadum Hrynchuk, 18.10.2021 16:08
    +1
    ViaBor, 18.10.2021 15:35
    Мужики, подскажите где можно посмотреть полные матчи первой лиги в повторе ?
    Ютуб, канал Перша ліга
    Calm
    Calm, 18.10.2021 16:07
    +1
    Умник, 18.10.2021 16:04
    С такой защитой далеко не уедете
    и пропущенных не так много, или ты думал, что Металл вообще не одного не пропустит в чемпионате?!))
    Умник
    Умник, 18.10.2021 15:37
    +1
    ViaBor, 18.10.2021 15:35
    Мужики, подскажите где можно посмотреть полные матчи первой лиги в повторе ?
    На сайте пфл.
    ~#~
    ~#~, 18.10.2021 16:47
    0
    Пора удалять агрария и ставить пеналь. Ну не может же так продолжаться до свистка
    Умник
    Умник, 18.10.2021 15:41
    0
    Классный гол
    ViaBor
    ViaBor, 18.10.2021 15:35
    0
    Мужики, подскажите где можно посмотреть полные матчи первой лиги в повторе ?
    Умник
    Умник, 18.10.2021 15:21
    0
    Хорош.