Валерій КАРПІН: «У наступних матчах потрібно набрати стільки ж очок»

Настанвнік збірної Росії задоволений перемогою над Словенією (2:1)

2120
9

Головний тренер збірної Росії Валерій Карпін поділився враженнями від поєдинку проти збірної Словенії (2:1).

«До 30-ї хвилини йшла рівна гра, але і після 30-ї — не сказати, щоб якась із команд грала з перевагою. Зрозуміло, що Словенії після двох пропущених голів треба було більше пресингувати і йти в атаку, а нам треба було боронити рахунок.

Сьогодні більше задоволений грою, ніж після матчу в Казані [проти Словаччини]. Хотілося б, щоб не притискалися так до свого штрафного, щоб так само пресингували. Осипенко було важко. Хвилин 5 - 10 пішло на розкачку. Але в непростій грі він впорався. Що далі? У наступних матчах потрібно набрати стільки ж або більше очок, ніж Хорватія», — вважає Карпін.