Юрій ВІРТ: «Сподобалася реакція збірної України на пропущений м'яч»

Спеціаліст – про перемогу команди Олександра Петракова над Фінляндією

3553
2
УАФ

Екс-воротар збірної України Юрій Вірт прокоментував перемогу над Фінляндією (2:1) в матчі кваліфікації чемпіонату світу-2022.

«Особливо мені сподобався перший тайм у виконанні збірної України - була агресія, швидкий гол, який додав упевненості команді, був хороший вихід з оборони в атаку.

Мені сподобалася реакція збірної України на пропущений м'яч. Гол фінів, до речі, це недоробка центральних захисників, і був він не дуже логічним... Але, найголовніше, що українці чітко продемонстрували неймовірний настрій на перемогу, і це дозволило швидко забути про невдачу і переломити хід поєдинку на нашу користь.

У другому таймі синьо-жовті грали по результату, було багато боротьби в середині поля. Важливо, що підопічні Петракова не давали фінам вільних зон і продовжували створювати моменти. Після перерви не вистачало тільки одного - реалізації», - сказав Вірт.