1

Олег ШЕЛАЄВ: «Наші переграли фінів в опорній зоні»

Спеціаліст – про перемогу збірної України

palloliitto.fi

Екс-півзахисник збірної України Олег Шелаєв прокоментував перемогу команди Олександра Петракова над Фінляндією (2:1) у кваліфікації чемпіонату світу-2022.

«Якщо відштовхуватися від тієї кадрової обойми, що була в розпорядженні Олександра Петракова, то наші півзахисники зіграли впевнено, особливо в опорній зоні. Уміло накривали суперників, досить чітко грали у відборі. І це, в першу чергу, їхня заслуга, що українська збірна видала відмінний перший тайм, добившись переваги в рахунку.

Я не можу сказати, що після перерви наші стали грати гірше, або, що Олександр Петраков дав установку відійти назад і, перш за все, подбати про надійність тилу. Швидше за все, просто фіни додали в активності та й українцям важливо було утримати переможний рахунок. Тому і не було в нашому арсеналі більше масованих атак. Але, з іншого боку, якби не напівмоменти у бомбардира господарів Теему Пуккі, то у них не було шансів врятуватися від поразки. Так що все справедливо.

Перемога в Гельсінкі підвищила шанси української збірної на завоювання другого місця в групі, однак розслаблятися не варто: 12 жовтень у Львові потрібно обов'язково перемагати головного конкурента - футболістів Боснії і Герцеговини», - сказав Шелаєв.