Тайсон Ф'юрі – Деонтей Вайлдер. Прогноз і анонс на бій
Лев Кравців - про фінальний поєдинок великої трилогії
Тайсон Ф'юрі і Деонтей Вайлдер все ж зустрінуться втретє. На шляху цього поєдинку стояло все: пропажа американця, небажання Тайсона виконувати договір і Ентоні Джошуа з величезними грошима. Незважаючи ні на що, трилогія відбудеться. Хоч поєдинок і нагадує місматч.
Вайлдер міг вигравати в першому поєдинку. Там Ф'юрі врятувало диво
До першого поєдинку Деонтей підходив в статусі заслуженого фаворита. Чемпіон, який володів на той час поясами вже кілька років, і який в більшості валив опонентів декількома ударами.
Фактично до того моменту Вайлдер не особливо страждав у рингу. Було важко з Жоаном Дюопою, трохи непросто з Артуром Шпилькою, довелося пройти всі раунди з Бермейном Стіверном і повправлятися в шуканні голови Луїса Ортіса. Але ніде американець не був на межі провалу. При цьому Стіверна в реванші Вайлдер буквально розмазав, а інші не хотіли виходити ще раз.
Ф'юрі ж тільки набирав обертів. Після Кличка Тайсон займався всім, крім боксу. Пив, приймав заборонені речовини, думав про суїцид і дивом залишився живим. Скинув зайві кілограми, але все ще виглядав не дуже. Та й перемоги над Франческо Пьянеттою і Сефером Сефері - це взагалі не Стіверн і Ортіс.
Але в бою з Вайлдером він був максимально близьким до перемоги. Якби не дві обставини. Перше - пропущені удари в дев'ятому раунді. Ф'юрі показував, що його підборіддя тримає все, але все одно впав і довго не піднімався. Друге - пропущені удари в дванадцятому раунді, коли його підняло тільки диво. Вайлдер казав, що рахували довго, але це неправда - рахували нормально. Просто повірити в те, що людина може за дев'ять секунд встати після таких ударів, дуже важко.
Судді дали нічию, що, загалом, логічно. Хоча сумарно Ф'юрі все ж виглядав краще. Він був активнішим і постійно влучав. Вайлдер виглядав, як машина, що переслідує єдину мету - відключити свідомість опонентові. Не вийшло, але падіння та інша робота подарували американцеві шанс ще поносити пояс.
До другої зустрічі вони підійшли вже в кращій формі. Як здавалося, Ф'юрі знову переміг середняків - Шварц і Валлін точно не ті, перемогами над ким варто захоплюватися. Швед несподівано розбив брову британцеві. А потім тикав туди чим завгодно, лише б бій зупинили. Поєдинок продовжився, Ф'юрі виграв, а коментатори обурювалися - чому не зняли Тайсона, а Кличка зняли. Тому що у Віталія з Ленноксом була рубка кістка-в-кістку, а британець лупив шведа з обох рук, лише зрідка пропускаючи назустріч.
Вайлдер зробив все, як завжди: спочатку вирубив суперника за раунд, потім трохи довше. Першим упав Домінік Брізіл. Цього варто було очікувати, з огляду на рівень захисту американця, але Деонтей зробив це максимально швидко і ефектно. Потім у сплячку відправився Луїс Ортіс. Американцеві довелося знову помучитися в рингу з кубинцем, але більше через те, що він нічого не робив, поки не вдарив у сьомому раунді.
Ортіс ще довго буде розповідати, що бій рано зупинили, а він встав і був готовий продовжити. Може, душею і міг, але фізичний стан залишав бажати кращого. Страшно уявити, що Вайлдер налетів би на кубинця в такому стані, як на Стіверна в реванші. Це могло закінчиться чим завгодно.
Перемоги Ф'юрі знову не вражали. Невеликі середняки. Шварц, може, і не середняк зовсім. Так, одна дострокова, але така, що говорити про неї не хочеться. Як зупиняти такого нокаутера без удару, було рішуче незрозуміло. Але Ф'юрі знав.
Він змінив тренера, зал і вирішив прибити Вайлдера. Не просто вирішив, а зробив це в реванші. Ось, як пообіцяв - то і витворив. За сім раундів Тайсон не віддав супернику жодного епізоду. Порушував правила, отримував за це попередження, але в іншому просто домінував.
Всі пам'ятають історії про костюм, який нібито був важким, та інші попутні суперечливі свідчення від Деонтея.
«Якби він назвав одну або дві причини, можна було б поставитися до цього серйозно, але він звинувачував усіх навколо», - згадував виправдання Вайлдера Ф'юрі на фінальній прес-конференції.
І це правда. Американець знайшов стільки винних навколо - від чітерства суперника до важкого костюма, що вірити йому не хотілося. Навіть, якщо там і була здорова думка.
Третій поєдинок виглядає, як місматч, хоч американець і прийшов до тями
Вайлдер повернувся в адекватне русло. Все ще лунають звинувачення суперника в чітерстві, але хоч минулу команду перестав згадувати. Її Деонтей змінив - тепер його тренер Малік Скотт, якого він нокаутував у першому раунді в 2014 році. Тоді американець ще не був чемпіоном світу.
На прес-конференціях Вайлдер виглядає спокійним, не реагує на провокації і взагалі цікавим. Здається, він остаточно отямився психологічно і збирається влаштовувати бійку. В ній у американського колишнього чемпіона світу точно буде шанс влучити. В іншому, ні.
Ф'юрі обіцяє виходити і виносити. Він знову великий, сильний, каже, що став нокаутером. Розмови від Тайсона складно сприймати серйозно, а багато хто говорить про поганий табір британця, але чи правда це - ми дізнаємося лише в ринзі. Поки у британця, схоже, не виходить вивести суперника з рівноваги. Виходить, буде повноцінний бій?
Навіть в такому поєдинку Ф'юрі кращий. Зараз він точно не гірше своєї версії 2018 року, але і тоді він перестукав американця. Питань лише два: чи влучить Вайлдер і якщо так, чи витримає голова Ф'юрі?
В іншому, у Деонтея шансів не дуже багато. Він не боксує настільки інтенсивно і точно. Його стиль і вміння в іншому. Поки це все майже не підводило, але жорсткіше за все підвело саме в реванші з Ф'юрі. Тайсон просто незручний для всіх, а для Вайлдера - тим більше.
Розрахунок на удар від Деонтея - не просто розмови. Ця гармата вистрілює дуже добре, точно і регулярно. Але влучити точно по британцеві - зовсім не те ж саме, що зробити це навіть по Луїсу Ортису.
Надія американця в пошуку шансу. Якщо знайде - повернеться на вершину яскраво. Якщо ні - побачимо повторення другого поєдинку і ще більш гучні заяви від Ф'юрі. Хоча, куди вже голосніше.
Сделать ставку Зробити ставку |
Сделать ставку Зробити ставку |
|
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Промоутер Олександра хотів би побачити поєдинок проти Дюбуа за абсолют
Королівський клуб здобув перемогу 4:2 у 18-му турі, Андрій просидів на лаві запасних
Есть ощущение, что Уайлдер может зацепить Фьюри. Я бы не давал такие низкие коэфициенты на победу Тайсона и такие высокие на победу Деонтея.
По поводу того, что Уайлдер после поражения вылетит из элиты - сомнительно. В отличии от всех супертяжей современности у Уайлдера есть зубодробительный удар, который может прилететь в любой момент, а это значит, что он всегда будет интересен публике. + Уалйдер боксирует исключительно для того что бы вышибить весь дух из соперника. Это ценит публика, а интерес = еньги. Уайлдер еще побоксирует, даже если сольет Фьюри бой, тем более удар - это последнее что с возрастом теряет боксер.