Житлобуд-1 стартував у Лізі чемпіонів з мінімальної поразки від Реала

Український клуб провів свій перший поєдинок на груповій стадії турніру

5377
1

Український «Житлобуд-1» провів перший, історичний поєдинок на груповому етапі жіночої Ліги чемпіонів. Команда стартувала на цій стадії турніру домашнім поєдинком проти мадридського «Реала».

Іспанська команда хвилин 10-15 освоювалася на полі харківського стадіону «Металіст». Після чого прибрала ініціативу до рук - і до самого фінального свистка не віддавала.

Гості відкрили рахунок на 33 хвилині. Після флангового навісу і боротьби в повітрі м'яч влучив у ногу Анастасії Вороніної та відскочив до Наварро. Мініатюрна (1,51 м, 51 кг) Лорена не розгубилася і в дотик добила м'яч в сітку - 0:1.

«Реал» продовжив домінувати і після перерви. Статистика матчу, на жаль, повністю на користь іспанської команди. 5:15 за ударами (0:3 в площину), 1:9 за кутовими, 30:70% у володінні м'ячем.

Проте, футболістки «Житлобуду» не здавалися. Вони сподобалися бійцівським характером. Будемо сподіватися, що незабаром прийдуть і перші забиті м'ячі, і перші перемоги.

Ліга чемпіонів по футболу серед жінок. Груповий етап, група 5. 1 тур.

«Житлобуд-1» - «Реал» - 0:1