03.10.2021, FT   ТВ-трансляція:

ВІДЕО. Фанат плюнув у тренера? Що сказали Клопп і Гвардіола після матчу

У матчі 7-го туру АПЛ «Ліверпуль» зіграв внічию з «Манчестер Сіті»

© Getty Images/Global Images Ukraine. Клопп і Гвардиола

У матчі 7-го туру АПЛ «Ліверпуль» зіграв унічию з «Манчестер Сіті» (2:2). Всі 4 голи були забиті у другому таймі.

Садіо Мане відкрив рахунок на 59-й хвилині, Філ Фоден незабаром зрівняв ситуацію. Потім Мохамед Салах знову вивів господарів поля вперед, проте Кевін де Брейне знову зрівняв рахунок. «Ліверпуль» з 15 очками йде другим у АПЛ, а «Ман Сіті» займає третє місце (14 пунктів). Лідирує «Челсі», в активі якого 16 очок.

• В кінці матчу один з фанатів «Ліверпуля» плюнув у члена тренерського штабу «Ман Сіті».

Головний тренер «Ман Сіті» Пеп Гвардіола: «Цього я не бачив, але я вже в курсі. Мені про це розповіли. Я впевнений, що «Ліверпуль» вживе заходів по відношенню до цієї людини. У той же час я не знаю, чому це сталося. «Ліверпуль» вищий за таку поведінку. Завжди є люди, які ведуть себе неналежним чином. Але потрібно себе контролювати. Я знаю про цю ситуацію, але особисто нічого не бачив».

Відео Sport.ua: прес-конференція Гвардіоли і Клоппа, Ліверпуль  Ман Сіті.

Події матчу
81' ГОЛ ! М'яч забив Кевін Де Брейне (Ман Сіті).
76' ГОЛ ! М'яч забив Мохамед Салах (Ліверпуль).
69' ГОЛ ! М'яч забив Філ Фоден (Ман Сіті).
59' ГОЛ ! М'яч забив Садіо Мане (Ліверпуль).