Баварія дуже легко розбила Динамо, названі винні у поразці Джошуа
Головні новини за 29 вересня на Sport.ua
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 29 вересня.
1. Розгрому уникнути не вдалося. «Динамо» у Мюнхені без шансів програв «Баварії». Кияни пропустили п'ять голів у матчі з чемпіоном Німеччини.
2. Батько Ф'юрі назвав винних у поразці Джошуа в бою з Усиком. Джон Ф'юрі вважає, що команда Ентоні не змогла внести правильні корективи під час бою.
3. Черговий розгром. «Динамо» Київ U-19 не залишило шансів «Баварії». Підопічні Ігоря Костюка одноосібно очолили групу.
4. Ігор СУРКІС: «Ми хочемо купити футболістів, а Луческу не хоче». Головному тренеру київського клубу подобається працювати з українськими гравцями.
5. ОФІЦІЙНО. Лассіна Траоре буде прооперований у найближчі дні. Основний форвард «Шахтаря» отримав серйозну травму в матчі Ліги чемпіонів.
6. ОФІЦІЙНО: Кобін звільнений з посади головного тренера «Миная». Керівництво клубу незадоволене результатами фахівця.
7. БК «Дніпро» програв польському «Трефл Сопоту» і вилетів з Кубку Європи ФІБА. Перший поєдинок півфіналу кваліфікації став для дніпровської команди останнім.
8. Світоліна обіграла Анісімову в двох сетах і вийшла у третій раунд у Чикаго. В 1/8 фіналу українка зіграє проти Єлени-Габріели Русе з Румунії.
9. «Мотор» знову програв — на цей раз «Віве Кельце» вдома. Запорізька команда продовжує свій шлях у гандбольній Лізі чемпіонів.
10. ВІДЕО. Українець вимкнув світло поляку і отримав контракт із UFC. Ігор Потеря виступатиме в найпопулярнішому ММА-промоушені світу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Колишній наставник збірної України вважає, що у Флоренції киянам буде дуже складно
Вацко впевнений, що треба давати більше шансів Пономаренку