В 1/8 фіналу українка зіграє проти Єлени-Габріели Русе з Румунії

11008
12
Getty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

29 вересня українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 6) успішно розпочала боротьбу на хардовому турнірі WTA 500 у Чикаго.

У матчі другого кола українка, яка очолює посів, перемогла американку Аманду Анісімову (WTA 82).

Матч тривав 1 годину 20 хвилин і завершився в двох сетах на користь Еліни – 6:4, 6:3.

У наступному раунді 1/8 фіналу Світоліна зіграє проти Єлени-Габріели Русе з Румунії, яка раніше обіграла українку Катерину Козлову.

WTA 500. Чикаго (США)

Жінки. Другий раунд

Еліна Світоліна (Україна) [1] – Аманда Анісімова (США) – 6:4, 6:3

(32)

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі