БК Дніпро програв польскому Трефл Сопоту і вилетів з Кубку Європи ФІБА

Перший поєдинок півфіналу кваліфікації став для дніпровської команди останнім

2570
1
TreflSopot

Якби українська команда виграла цей матч, то, при певних розкладах, навіть поразка в наступному матчі відбору могла дати дніпрянам місце в групового етапі Кубку Європи ФІБА. Проте до цих майбутніх розкладів ми так і не дочекалися.

«Дніпро» провально почав матч, розриви в рахунку виглядали досить гнітюче, що свідчить і результат першої чверті - 12:25. Другу і третю чверті українці, зібравшись, виграли, проте провал в першій і поразка в останній не дозволили претендувати на перемогу. В підсумку поляки спокійно довели матч до логічного кінця, наші баскетболісти просто достояли останні секунд десять.

Кубок Європи ФІБА для нас закінчився. Подивимось на виступи «Дніпра» в новоствореній Європейській північній баскетбольній лізі (ENBL), в якій він тепер виступатиме.

Кваліфікація Кубку Європи ФІБА. Півфінал.

«Дніпро» (Україна) - «Трефл Сопот» (Польща) - 82:88 (12:25, 26:19, 22:17, 22:27).

«Дніпро»: Вон (28+4+4), Кравцов (11+7+5), Зотов (2+2+5), Купер (8+4+9), Санон (2+2+2), Бобров (13+1+2), Крутоус (0+0+0), Павлов (10+1+0), Тимофеєнко (8+7+1), Шундель (0+0+0).

«Трефл Сопот»: Шарма (13+4+0), Франке (18+5+5), Леончик (8+4+1), Шляхетка (7+1+3), Грушецькі (4+1+2), Янг (20+2+6), Коленда (13+3+3), Девіс (5+7+2), Мотен (0+2+1).