М. МАРКЕВИЧ: «Якщо йти, то в команду з амбіціями. Поки не бачу варіантів»

Відомий український тренер вважає, що головне — не промахнутися із клубом

М. МАРКЕВИЧ: «Якщо йти, то в команду з амбіціями. Поки не бачу варіантів»
© Getty Images/Global Images Ukraine

70-річний колишній головний тренер «Металіста», «Дніпра» і збірної України Мирон Маркевич розповів про те, чи планує він і далі займатися тренерською діяльністю.

- Як у вас справи, чим займаєтеся?
- Нормально. Граю за ветеранів.

- Чи є плани відновити тренерську діяльність?
- Я б із задоволенням, але, по-перше, потрібно мати пропозиції, а, по-друге, розуміти, куди ти йдеш. Мені вже не 50 років. Якщо йти, то в команду з амбіціями. Мені головне — не промахнутися. Вже і вік, і хочеться щось зробити.

- Чи надходили вам пропозиції після того, як ви пішли з УАФ?
- Ні, нічого серйозного. Тут нема чого обговорювати. Поки не бачу варіантів. Може, з часом щось і з'явиться.

Останнім клубом Маркевича був «Дніпро», який він тренував з 2014 по 2016 роки.

Джерело — FanDay

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    stopor2016
    stopor2016, 27.09.2021 15:30
    +8
    Там у Кумана проблемы...
    roman_kros
    roman_kros, 27.09.2021 19:49
    +2
    Перекладаю:
    - Хочу підсидіти Кучера. Олександр Владленович, ну візьміть мене, будь ласка!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 27.09.2021 17:13
    +1
    potemkin78, 27.09.2021 15:46
    ждёт приглашение либо Ярика либо Бени
    До Бєні він наврядчи піде - не надто гарно завершувалася їхня попередня співпраця....
    CheMP
    CheMP, 27.09.2021 16:45
    0
    stopor2016, 27.09.2021 15:30
    Там у Кумана проблемы...
    Фати вернулся - Куман снова на коне
    Andy_P
    Andy_P, 27.09.2021 16:31
    0
    potemkin78, 27.09.2021 15:46
    ждёт приглашение либо Ярика либо Бени
    "Якщо йти, то в команду з амбіціями. Мені головне — не промахнутися. Вже і вік, і хочеться щось зробити."
    Заробыты
    "Нужно больше золота!"
    Это явно посыл к единственному в нашем футболе, нынче щедро срущему баблом олигарху
    potemkin78
    potemkin78, 27.09.2021 15:46
    0
    ждёт приглашение либо Ярика либо Бени
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 27.09.2021 14:24
    0
    Vladyslav Lukiantsev, 27.09.2021 14:23
    Летом 2022 Металл. Будет удивительно, если по-другому
    А кучера в уаф?
    Vladyslav Lukiantsev
    Vladyslav Lukiantsev, 27.09.2021 14:23
    0
    Летом 2022 Металл. Будет удивительно, если по-другому
    potemkin78