Костя Цзю розповів, скільки раундів Усик виграв у Джошуа

Відомий у минулому боксер вважає, що в українця була велика перевага

Костя Цзю розповів, скільки раундів Усик виграв у Джошуа
© Getty Images / Global Images Ukraine. Ентоні Джошуа і Олександр Усик

Колишній абсолютний чемпіон світу в першій напівсередній вазі Костя Цзю привітав українця Олександра Усика з перемогою над британцем Ентоні Джошуа.
 
«Класний бій. Я дуже радий за Сашка. Те, що він перейшов з тяжів у супертяжі та виграв, - дуже круто. Не скажу, що все відбувалося в односторонньому русі, але загалом бій був переважно за Усиком. Я дав 117:111 (9 раундів віддав Усику - ред.). Мій перший тренер Володимир Черня казав таку річ: розуму і сила поступається. Правильно підібрана тактика і виконання задуманого зробили свою справу. Я Сашу вітаю, молодець», - сказав Цзю.
 
Відзначимо, що Усик впевнено виграв у Джошуа одноголосним рішенням суддів.

Джерело — Матч ТВ

(1826 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    ForwardLeo
    ForwardLeo, 28.09.2021 19:58
    +6
    kaka, 28.09.2021 19:53
    ты хоть понимаешь как смешон-прикрываясь польским флагом-ты считаешь себя большим украинцем чем Усик-с гордостью представляющий украинский флаг
    так він напевне знає українську, польську і кацапську, а ти начепив український прапорець, але зайва хромосома тобі заважає вивчити офіційну мову країни в якій проживаєш, так і я знаю, що таких як ти багато .
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 19:29 (змінений)
    +5
    kaka, 28.09.2021 19:03
    Ты свободен от уборки земляники походу? Думаю полтавчане в шоке от такого земляка... Сане-респект за прославление Украины в мире
    малом.скальня, в Україні живуть українці)) а твоя ідентичність вже не є актуальною) ти - кака., яка тягне Україну в московитське минуле) таких как і в Литві багато, Латвії. Естонії) багато з вами і там проблем) але балти більш жорсткі і свідомі люди) тому там ви знають своє місце)) ну, українці не знають як з вами поводитися) колоніальне минуле позначається) але ви - то вже совєтське московське минуле)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 15:07
    +5
    фсб прославляє фсб)) в Україні то - все опзж, слуги, тимошенко))
    c_a_p2
    c_a_p2, 28.09.2021 14:58
    +5
    Чомусь всі вихідці з кацапстану прославляють Усікова? Цікаво - Гундяєву зплатив 10%???
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 19:48
    +4
    kaka, 28.09.2021 19:35
    живи этим-а я буду болеть за людей любой нации которая прославляет Украину..... а ты в чем украинец-если польским флагом прикрываешься? Допомогли тоби ляхи?
    кого він прославляє?))у світі треба навіть переконувати людей, що Україна - то окрема країна) а не область рф)) бо навіть в Польщі далеко не всі про це знають. Думають, що частина рф)) ПС:а в розмовах з англомовними журналістами він підкреслює свою московську ідентичність)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 28.09.2021 19:45
    +3
    kaka, 28.09.2021 19:01
    Дикий народ-абсолютные нули по жизни и пытаются осудить 2 абсолютных чемпионов-высшая вершина в этом виде спорта.... Костя обьективно оценил бой
    малом.скальня, фсб - то місце роботи, а не оцінка) на твоїй московії - то дуже престижно) а для України - то вороги) пс: ти навіть не московит, а тільки їх менший "брат" і когось оцінюєш))
    kaka
    kaka, 28.09.2021 19:35
    -5
    andreypoltava234, 28.09.2021 19:29
    малом.скальня, в Україні живуть українці)) а твоя ідентичність вже не є актуальною) ти - кака., яка тягне Україну в московитське минуле) таких как і в Литві багато, Латвії. Естонії) багато з вами і там проблем) але балти більш жорсткі і свідомі люди) тому там ви знають своє місце)) ну, українці не знають як з вами поводитися) колоніальне минуле позначається) але ви - то вже совєтське московське минуле)
    живи этим-а я буду болеть за людей любой нации которая прославляет Украину..... а ты в чем украинец-если польским флагом прикрываешься? Допомогли тоби ляхи?
    kaka
    kaka, 28.09.2021 19:03
    -5
    andreypoltava234, 28.09.2021 15:07
    фсб прославляє фсб)) в Україні то - все опзж, слуги, тимошенко))
    Ты свободен от уборки земляники походу? Думаю полтавчане в шоке от такого земляка... Сане-респект за прославление Украины в мире
    kaka
    kaka, 28.09.2021 19:01
    -5
    Дикий народ-абсолютные нули по жизни и пытаются осудить 2 абсолютных чемпионов-высшая вершина в этом виде спорта.... Костя обьективно оценил бой
    kaka
    kaka, 28.09.2021 19:53
    -6
    andreypoltava234, 28.09.2021 19:48
    кого він прославляє?))у світі треба навіть переконувати людей, що Україна - то окрема країна) а не область рф)) бо навіть в Польщі далеко не всі про це знають. Думають, що частина рф)) ПС:а в розмовах з англомовними журналістами він підкреслює свою московську ідентичність)
    ты хоть понимаешь как смешон-прикрываясь польским флагом-ты считаешь себя большим украинцем чем Усик-с гордостью представляющий украинский флаг