Олександр УСИК: «У мене секуха на лобешнику і чотири пояси – прикольно»

Чемпіон повернувся в Україну і поговорив з журналістами

Олександр УСИК: «У мене секуха на лобешнику і чотири пояси – прикольно»
© Українська правда

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Олександр Усик 27 вересня повернувся в Україну. Спортсмен поділився емоціями після перемоги над Ентоні Джошуа.

Думки після бою:
- Мої думки - потрапити швидше додому, побачити своїх синів і доньку, які сильно переживали за мене. Приїхати додому, спокійненько видихнути. Я чітко знаю дату - з 23 січня я почав готуватися. Ми тільки не знали суперника і до 20 вересня у нас були наполегливі тренування, ми відточували навички, які будемо показувати в бою. Уже коли з'явилася інформація про те, що боксуватимемо з Джошуа, до бою залишалося 3,5 місяці ми заїхали в табір для спеціальної підготовки.

Про реванш:
- Реванш? Не знаю, це питання до Олександра (Красюк прим.) або до Ентоні. Треба спочатку видихнути. Блін, тільки вчора все закінчилося, я не думаю, що хтось із нас хоче зараз розмовляти про реванш. Просто хочемо загоїти рани, які у нас з'явилися протягом підготовки і в бою. Спокійненько видихнути, подякувати Господу Богу за такий корисний для нашої країни і моєї команди виступ, поїсти тієї їжі, яку мені не дозволяли.

Getty Images/Global Images Ukraine

Про гопак:
- Не було сил на гопак, це так, емоції були. Були сили, але треба ж було ще поїхати в готель, здати допінг, пройти всі прес-конференції і потрапити в номер. Не планував танцювати, дуже багато речей роблю, яке мені підказує внутрішній стан.

Про українську мову на прес-конференції:
- Нічого не спонукало. Перекладачка - прекрасна жіночка перекладала мені українською мовою і я подумав, що буде якось негарно, якщо я їй буду відповідати по-іншому. Може, вона просто не знає російську мову, тому я відповідав українською мовою.

Про пояси:
- Пояси прилетять тижні через три. Їх зроблять, викарбують дату, місце, імена і вони прибудуть додому. Я обов'язково виставлю в своїх соціальних мережах, коли вони приїдуть додому. Вони вже сумують за Україною, кажуть - Саня, забери нас.

Getty Images/Global Images Ukraine

Про ключовий момент у бою:
- Я в якомусь з раундів, мені здається в третьому, непогано влучив йому в підборіддя. Внутрішній такий стан, відчув кров і пішов. Цей раунд був такий дуже сильно напружений. Хочу висловити подяку своєму тренеру Юрію Івановичу, який мені дуже ясно доніс, що цього не треба робити. Протягом усього поєдинку весь мій кут повністю допомагав мені контролювати ситуацію, давали ЦУ по ходу, те, що бачили з боку. Технічно зібраний був.

Що змінилося після завоювання поясів:
- У мене секуха на лобешнику, пару синців під очима і чотири пояси. Якісь речі нас змінюють, кожен раз, тому що новий день - щось нове.

Як бути чемпіоном в двох вагових категоріях? Прикольно. У мене, до речі, в інсті нормально підписників з'явилося, - сказав Усик. 

Джерело — Українська правда

(873 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    ffff
    ffff, 27.09.2021 12:11
    +17
    Коты_Леона, 27.09.2021 12:07
    довбень
    Ты про себя?
    djordj
    djordj, 27.09.2021 15:21
    +12
    Усик -Наш.
    StringerBell
    online
    StringerBell, 27.09.2021 12:14
    +12
    Как же я рад был ошибатся с прогнозом, после того что показал Саша, я вообще не какого прогноза давать против Фьюри например, не буду)) габариты не габариты, Саня блин против Чисоры всем мозги затуманил, а потом вышел и в ноль разобрал мясоруба Джошуа
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 27.09.2021 12:20
    +11
    StringerBell, 27.09.2021 12:14
    Как же я рад был ошибатся с прогнозом, после того что показал Саша, я вообще не какого прогноза давать против Фьюри например, не буду)) габариты не габариты, Саня блин против Чисоры всем мозги затуманил, а потом вышел и в ноль разобрал мясоруба Джошуа
    кстати, нам не показали, но Чисора ждал Усика, чтобы поздравить после боя)
    VILytvyn
    VILytvyn, 27.09.2021 14:48
    +9
    Сашо, вітаю,многія літа тобі! Молодець, радий за тебе!
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 27.09.2021 12:28
    +9
    Про Жиночку и пояса 🔥 ответ
    В этом весь Саня.
    Face Control
    Face Control, 27.09.2021 15:16
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Легенда!
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 27.09.2021 13:08
    +7
    Олимпийский чемпион, чемпион мира и чемпион Европы Усик стал лишь четвертым боксером (после Эвандера Холифилда , Дэвида Хэя и Роя Джонса младшего), который выиграл титулы в тяжелом и супертяжелом весе.
    /
    Усик был абсолютным чемпионом мира в крузервейте и теперь ему не хватает только пояса WBC, который сейчас принадлежит Фьюри, чтобы стать абсолютным чемпионом в супертяжелом весе и повторить тем самым достижение Эвандера Холифилда.
    gvs58
    gvs58, 27.09.2021 18:09
    +6
    Молодець!!!!! Супер бій!!!! Слава Україні!!!
    Nordenus
    Nordenus, 27.09.2021 15:06
    +6
    Чем ближе был бой, тем больше уверенности было что Саня победит. Особенно после того как я увидел на каком расслабоне Джошуа выходил в ринг, даже было видно что нервный какой то
    an52
    an52, 27.09.2021 13:18
    +6
    euro2012_za_2012euro, 27.09.2021 13:08
    Олимпийский чемпион, чемпион мира и чемпион Европы Усик стал лишь четвертым боксером (после Эвандера Холифилда , Дэвида Хэя и Роя Джонса младшего), который выиграл титулы в тяжелом и супертяжелом весе.
    /
    Усик был абсолютным чемпионом мира в крузервейте и теперь ему не хватает только пояса WBC, который сейчас принадлежит Фьюри, чтобы стать абсолютным чемпионом в супертяжелом весе и повторить тем самым достижение Эвандера Холифилда.
    Рой Джонс нічого не вигравав у крузерах. Він був чемпіоном у напівтяжах і паралельно виграв чемпіонство у супертяжах
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 27.09.2021 18:26 (змінений)
    +5
    При этом не могу не отметить, что сам Усик удары отлично держит. пару плюх прилитело на повторре было видно как голова на шее болтанулась. Потому что Усик Воин!
    an52
    an52, 27.09.2021 13:21
    +5
    euro2012_za_2012euro, 27.09.2021 12:08
    Даже братья Кличко не владели одновременно таким количеством поясов, как Александр Усик.
    Чемпионский пояс
    The Ring (2018 — 2019)
    /
    WBA (super) (2021 — н. в.)
    IBF (2021 — н. в.)
    WBO (2021 — н. в.)
    IBO (2021 — н.)
    Не хватает до пояса WBC +The Ring.
    И будет абсолютный рекорд : никто и некогда, ни один Абсолютный чемпион не владел таким количеством поясов.
    У Володимира були тіж самі пояси - WBA, IBF, WBO і пояс від журналу Ring. І на додаток також сувенірний пояс IBO
    Kherson384
    Kherson384, 27.09.2021 19:11
    +4
    Саня молодец! Спасибо тебе и твоей команде. Порадовал.
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 27.09.2021 18:25
    +4
    pike1, 27.09.2021 16:29
    он психологически слаб после поражения с Руисом, хоть и в реванше віглядел внешне достаточно уверенным, хотя я понимаю что уверенность была именно из-за того что Руис просто забил на реванш, а вот в бою с Усиком видно было что Джошуа боится, тупо боится пропустить, особенно когда в первых раундах на попытки нанести какой-то удар прилетало из неоткуда...
    Просто когда Джошуа первый раз пропустил по башне, миф о безударности Усика развеялся и Джошуа начал осторожничать.
    osso
    osso, 28.09.2021 09:28
    +3
    dunamo-fan, 28.09.2021 06:44
    Ватний довбень!
    Только упоротый Дырнамовец на такое способен.
    Sergio-fox
    Sergio-fox, 28.09.2021 08:14
    +3
    dunamo-fan, 28.09.2021 06:44
    Ватний довбень!
    Рогуль упоротый
    Holiday
    online
    Holiday, 27.09.2021 16:56
    +3
    Аванс уже сбросили на карточку?
    Надо же и обмыть
    sasha.138
    sasha.138, 27.09.2021 18:02
    +2
    Коты_Леона, 27.09.2021 12:07
    довбень
    к чему это было?
    pike1
    pike1, 27.09.2021 16:29
    +2