САБО: «Що б Луческу не придумав, з Баварією не дам Динамо ні відсотка»

Експерт висловився про майбутній матч киян у Лізі чемпіонів

5373
26
ФК Динамо Киев. Йожеф Сабо

Відомий тренер Йожеф Сабо прокоментував перемогу «Динамо» над «Рухом» (2:0) в матчі 9 туру УПЛ, а також поділився очікуваннями від гри другого туру Ліги чемпіонів.

«Перемога далася киянам легко. Я не впізнав «Рух». Такій команді, як «Динамо», можна було протистояти хоча б за рахунок енергії, руху, але нічого цього не було. Біло-сині просто проїхалися по львів'янах, а в другому таймі діяли по рахунку.

Як «Динамо» грати проти «Баварії»? В опорну зону вийде Сидорчук, у середній лінії з'явиться Шапаренко, який, до слова, дуже слабко зіграв проти «Шахтаря». Однак я взагалі не розумію, хто вийде у «Динамо» в атаці. У киян зараз шість нападників, а на вістрі діє Гармаш... Він хлопець працездатний, нагнітає обстановку у чужому штрафному, три-чотири роки тому він був півзахисником і фізично був хороший. Але його вихід в атаці мене дивує.

Загалом, що б Луческу не придумував проти «Баварії», я не дам «Динамо» на успіх в мюнхенському матчі жодного відсотка», - сказав Сабо.

Матч «Баварія» - «Динамо» відбудеться 29 вересня в Мюнхені. Початок гри о 22:00 за Києвом.