Ігор СУРКІС: «Повернення Коломойського в футбол було б плюсом»

Президент «Динамо» вважає, що одіозний олігарх може принести користь українському футболу

Ігор СУРКІС: «Повернення Коломойського в футбол було б плюсом»
© Футбол 1/2/3. Ігор Суркіс

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс висловився про можливе повернення олігарха Ігоря Коломойського до футбольної діяльності.

«Коломойський повернувся на трибуни, і я вважаю, що це перший крок до того, що він вже зацікавився футболом. У розмові з ним я говорив, що кинути Дніпро, інші команди, які він фінансував - зрада перед українським футболом. Команди, які він фінансував частково, грали проти його команди запекліше, ніж з будь-якою іншою. Він був чесний, в футболі у всякому разі. І ніде не було такого, що можна було сказати, що команди йому підігравали.

Арсеналу, Кривбасу, Львову - він допомагав. Повернення людей, які люблять футбол, як Ярославський і Коломойський - це було б плюсом. Приберемо політику. Він прийшов на матч з Шахтарем, виявив бажання прийти підтримати Динамо з Бенфікою. Нехай приходять. Хочеться цього драйву в кожному турі», - сказав Суркіс.

Читайте також: Ігор СУРКІС: «Перше місце в УПЛ знецінено»

Джерело — Футбол 1/2/3

(26 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    lenares85
    lenares85, 27.09.2021 11:16
    +8
    А возврат всех наворованых денег (не уплата налогов, по сути воровство), было б куда лучше.
    Artyom_I
    Artyom_I, 27.09.2021 12:16
    +5
    Днепр, Волынь и Карпаты уже убил
    katun2
    katun2, 27.09.2021 11:09
    +4
    PFCLviv, 27.09.2021 10:40
    Ага... Ще не всі команди вбив ..
    Да он бросил финансирование, но я думаю если бы его не было то эти команды еще раньше бы закончили свое существование!
    аоот оооит
    аоот оооит, 27.09.2021 10:54
    +4
    да, бенька бесплатно что то делал тюрьма с неграми в штатах его ждет а не футбол
    PFCLviv
    PFCLviv, 27.09.2021 10:40
    +3
    Ага... Ще не всі команди вбив ..
    ZloyDeda
    ZloyDeda, 27.09.2021 12:20
    +1
    аоот оооит, 27.09.2021 10:54
    да, бенька бесплатно что то делал тюрьма с неграми в штатах его ждет а не футбол
    Ты своих "негров" сначала посади, что у тебя под носом каждый день воруют, а потом на других пеняй!
    alekos59
    alekos59, 27.09.2021 12:57
    0
    Ага, давай еще абрашку рабиновича позовем
    аоот оооит
    аоот оооит, 27.09.2021 15:04
    -1
    ZloyDeda, 27.09.2021 12:20
    Ты своих "негров" сначала посади, что у тебя под носом каждый день воруют, а потом на других пеняй!
    с него начнем потом и остальных
    didin87
    didin87, 27.09.2021 14:49
    -1
    в Днепре есть детская футбольная школа Академия ФК Днепр, финсируется Коломойским. серьезно работают. выпускники Академии - Супряга, Лунин и т.д. так что Коломойский никуда по сути не исчезал. сейчас приехал боец с Катара, налаживать инфраструктуру
    Андрей Абзонь
    Андрей Абзонь, 27.09.2021 13:21
    -1
    Он уже давно вернулся, то что не он не имеет отношения к Днепр-1 - полный бред.
    ZloyDeda
    ZloyDeda, 27.09.2021 12:19
    -1
    lenares85, 27.09.2021 11:16
    А возврат всех наворованых денег (не уплата налогов, по сути воровство), было б куда лучше.
    Возврат куда? Чтобы другие украли?