Артем МІЛЕВСЬКИЙ: «Легенди - це Шевченко і Ребров. А ми так - після них»

Форвард оцінив рішення про завершення кар'єри

Артем МІЛЕВСЬКИЙ: «Легенди - це Шевченко і Ребров. А ми так - після них»
© fcdynamo.kiev.ua

Форвард Артем Мілевський, який раніше оголосив про завершення кар'єри, прокоментував своє рішення.

«Рішення було прийнято давно. Ми розуміли, що після «Миная» це буде кінець, але оголосили пізніше. Мені було вже важко, хоча без футболу сумую. Епоха приходить, епоха відходить. Я не думав, що буде стільки коментарів і емоцій від людей. Це приємно».

«Легенда? Легенди - це Шевченко, Ребров, Шовковський. А ми так - після них. Рекорд Селезньова? Я якраз говорив з Жекою. Запитав - поб'єш рекорд за голами в чемпіонаті України? Він сказав, що буде важко, переживає. У мене ніколи рекордів особливих не було».

«Приємно, що Ярмоленко написав з побажаннями після завершення кар'єри. Що далі? Є ютуб-канал Міля. І головне для себе вибрати правильний шлях тепер. Тренерська робота? Поки що ні, але життя покаже», - сказав Мілевський.

Джерело — ПроФутбол

(181 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    denzellezned
    denzellezned, 26.09.2021 21:22
    +9
    Міг стати відомим футболістом, але вибрав гулькі і став відомим алкофутболістом🤷‍♂️ Я в жодному разі не критикую, а просто констатую факт, це його життя і його вибір. Дякую за 2 сезони коли ти був дійсно футболістом-професіоналом.
    Alex86 1
    Alex86 1, 26.09.2021 20:18
    +9
    Прав на все 1ОО %
    Михайло Кудієнко
    Михайло Кудієнко, 26.09.2021 21:01
    +8
    А міг бути легендою, такий талант просрав разом з Алієвим...
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 26.09.2021 20:46
    +3
    Тема развивайся как агент или скаутингом можно
    cucumber
    cucumber, 26.09.2021 20:34
    +3
    Давай, Миля! Удачи тебе в новых твоих начинаниях! Я хоть всегда был и есть за Металлист, но всегда знал, что раз Миля на поле, то у его соперника всегда будут проблемы в штрафной площадке! Спасибо за Игру!
    Geniyfootball1985
    Geniyfootball1985, 27.09.2021 02:34
    +1
    Бухать с Кентом?пока нет,но жизнь покажет
    D.Lanskoy
    D.Lanskoy, 28.09.2021 14:12
    0
    Миля меня по-хорошему удивил, своим роликом и самокритичностью. Умный парень, на самом деле, талантливый футболист, и так все прокутить... Надеюсь, что все-таки хватит ума перестать чудить после завершения карьеры и найти себя в качестве тренера, все же футбольные мозги не пропьешь, есть потенциал.
    SebastianTrueman
    SebastianTrueman, 26.09.2021 23:40
    0
    Думаю что главным тренером не будешь, но быть частью какого-то проекта (тренерской команды) - вполне возможно. Я думаю что у Темы есть способность поддерживать хорошую атмосферу + может повлиять на молодёжь, если расскажет один на один чего не надо делать, может быть полезным. Даже в нынешнем динамо например.