26.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Металіст у гостях розгромив Кривбас і зміцнив лідерство

Харків'яни забили в Кривому Розі п'ять м'ячів у ворота господарів поля

Металіст у гостях розгромив Кривбас і зміцнив лідерство
© ФК Металіст

Матч лідерів першої ліги викликав великий інтерес в Кривому Розі. Але невеликий місцевий стадіон «Гірник» явно не зміг вмістити всіх бажаючих. Втім, перший тайм вийшов не найцікавішим, адже обидві команди діяли обережно з оглядкою на власні ворота, а в атаці було зовсім небагато ударів.

Втім, гості знайшли можливість забити гол і на 16-й хвилині повели в рахунку. До взяття воріт призвів штрафний. Пішов навіс в штрафний майданчик, м'яч відскочив до Підлепенця і той пробив головою з близької відстані. М'яч зачепив Зотька і влетів у ворота Сарнавського.

А ось другий тайм пройшов за явної переваги гостей, у котрих дуже вдало увійшли на заміну спершу Балулі, а потім Харріс. Причому вже на 47-й хвилині Балулі зі штрафного влучив м'ячем у поперечину. А на 53-й хвилині він виконав блискучий пас на Пейшото і той головою з меж воротарського майданчика вразив ціль.

А на 65-й хвилині остаточно була вбита інтрига в цьому матчі. Харріс бив по воротах, м'яч потрапив в руку Заіменку і арбітр без вагань вказав на точку. При цьому захисник «Кривбасу» отримав друге попередження і був вилучений з поля. Пенальті чітко реалізував Балулі.

До розгромного результату харків'яни довели матч ще завдяки точним ударам Харріса і Пейшото. В підсумку 5:0 на користь «Металіста» і тепер його лідерство стало ще більш міцним. Підопічні Олександра Кучера тепер випереджають «Кривбас», який на другому місці, на 8 очок.

Українська перша ліга. 10-й тур

Кривбас - Металіст - 0:5

 Зотько (16, автогол), Пейшото (53, 85), Балулі (65, пен.), Харріс (68)

 Заіменко (64)

 Приходько (16), Заіменко (47, 64) - Сарапій (33)

«Кривбас»: Сарнавський, Балан, Ловріч, Зотько, Мостовий, К.Приходько (Рябов, 59), Заіменко, Пятов (Дебелко, 59), Васін (Семенов, 70), Щедрий (Говедаріца, 61), Хобленко (Татарков, 77)

«Металіст»: Рибка, Романюк, Мізюк, Порох, Шопін, Сарапій (Демченко, 66), Танковський (Ралюченко, 66), Підлепенець (Балулі, 46), Танчик (Рязанцев, 80), Фомін (Харріс, 55), Пейшото

Арбітр: Роман Блавацький (Львів)

Стадіон: «Гірник» Кривий Ріг

КРИВБАС - МЕТАЛІСТ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
85' ГОЛ ! М'яч забив Матеус Пейшоту (Металіст).
68' ГОЛ ! М'яч забив Кадім Харріс (Металіст).
65' ГОЛ ! З пенальті забив Фарес Балулі (Металіст).
53' ГОЛ ! М'яч забив Матеус Пейшоту (Металіст).
16' ГОЛ ! Автогол забив Іван Зотько (Кривбас).

Ігор Заржицький, Sport.ua

(43 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    babovoz
    babovoz, 26.09.2021 17:29
    +30
    Невже така яма між Металістом і іншими в перші лізі?
    Etana
    Etana, 26.09.2021 17:28
    +24
    Просто деклассировали основного конкурента.
    Понравился Харрис. Техничный и не боится брать игру на себя, обыгрывать за счет дриблинга.
    З.Ы. На месте судьи завершил бы матч когда в доп время полетел фаер и выбежал болельщик на поле.
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 26.09.2021 19:18
    +20
    Металлист остановись ! Ты згвалтувал всю першу лигу)
    BekXan
    BekXan, 26.09.2021 18:25
    +19
    Интрига в первой лиге окончена,Вопрос кто будет вторым?
    cucumber
    cucumber, 26.09.2021 17:30
    +18
    Огонь! Великолепный матч! Вроде начало вырисовываться то, что хотел привить команде Кучер! Харрис очень хорош! Дальше будет интереснее еще! Ждем скулеж и скрежет зубов завистников и прочих терпил! Металлист - Чемпион!!!
    ua_rem
    ua_rem, 26.09.2021 17:29
    +18
    Харьков - с ПОБЕДОЙ! Металлист - с заслуженной, убедительной победой! Болельщиков Всех: Желто-синий самый СИЛЬНЫЙ !!!!!
    Etana
    Etana, 26.09.2021 18:23
    +17
    Во всем этом есть только один недостаток. С такими соперниками хер оборону наиграеш. Атака у Металлиста сейчас отличная, а что там в обороне фиг его знает. Надеюсь хоть в кубке удастся потестить, что бы потом прямо по ходу в УПЛ не перестраивать радикально.
    ua_rem
    ua_rem, 26.09.2021 17:51
    +16
    Президент Кривбаса - молодец!!! Респект ! Интервью во флешзоне - достойное. Кривбас - не всё ещё потеряно, Вы - лучшие.....после нас.
    FoZZy
    FoZZy, 26.09.2021 17:32
    +16
    МЕТАЛІСТ
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 26.09.2021 18:07
    +12
    Результат супер! Я в захопленні!
    Як у старі добрі часи! Я вболівав тоді за Шахтар і Металіст і проти Динамо Суркісів та Дніпра їх одноплемінника Коломойського.
    І ці часи, схоже, повертаються!!!!
    Boss
    Boss, 26.09.2021 17:54
    +12
    С заслуженной победой
    FoZZy
    FoZZy, 26.09.2021 17:48
    +12
    Дивився паралельно матч Полісся з Оболонню, в якому Оболонь перемогла Полісся 1-4, і мені було не зрозуміло, як ми примудрилися там втратити очки. Напевно Полісся на нас добре налаштувалося, а на Оболонь - ні, тому і програло. Але прикро якось. Але то нічого, головне, що сьогодні перемогли, і ще як - 0.5. Рухаємося далі, а далі буде ще цікавіше.
    Calm
    Calm, 26.09.2021 17:28
    +12
    0-5, ноль - пять!!!
    Metall86Kh
    Metall86Kh, 26.09.2021 19:33 (змінений)
    +11
    Кривбасс и Металл на всегда друзья!!! Слава Героям!!!
    Stardeck84
    Stardeck84, 26.09.2021 18:06
    +11
    знову згвалтування
    vitalikss86
    vitalikss86, 26.09.2021 18:00
    +10
    babovoz, 26.09.2021 17:29
    Невже така яма між Металістом і іншими в перші лізі?
    Яма не тільки між іншими в 1 лізі, а і іншими (окрім ДК і ШД) і в УПЛ буде. А через 3-4 роки не буде нікого в Україні хтоб був краще МХ, МХ стане чемпіоном і буде грати чудово у ЛЧ. А там прийде і Єврокубок - ми заволодіємо одним з Єврокубків.
    Навесні я казав, що легко виграємо першу лігу (мені казали - не "теряйся" відпишешься коли наприклад МХ з Волинню зіграє!) Я не потеряюсь. Я буду насолоджуватися тріумфом МХ на Євроарені і коли візьме золото УПЛ. Ви побачите ще ці дні - я вам гарантую
    Face Control
    Face Control, 26.09.2021 18:11
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Браво!
    Calm
    Calm, 26.09.2021 17:34
    +9
    cucumber, 26.09.2021 17:31
    причем в каждом туре
    Ну кроме Полесья))
    Calm
    Calm, 26.09.2021 17:30
    +9
    babovoz, 26.09.2021 17:29
    Невже така яма між Металістом і іншими в перші лізі?
    Просто хорошо сложилась игра
    Иван Верещагин
    Иван Верещагин, 26.09.2021 21:49
    +8