Англійські ЗМІ: «Усик був кращим, а в кінці просто побив Джошуа»

Британська преса з гідністю прийняла поразку Ентоні Джошуа

Англійські ЗМІ: «Усик був кращим, а в кінці просто побив Джошуа»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Усик

У суботу ввечері на стадіоні «Тоттенхем Хотспур» в Лондоні Олександр Усик одноголосним рішенням суддів переміг британця Ентоні Джошуа, відібравши у нього чемпіонські пояси за версіями WBA, WBO, IBF і IBO. Українець знищив Джошуа і позбавив британців можливості побачити об'єднавчий бій Джошуа - Ф'юрі, на кону в якому могло стояти півмільярда фунтів стерлінгів.

Промоутер Джошуа Едді Хірн вже заявив, що Джошуа жадає скористатися пунктом у контракті про обов'язковий реванш, як це було після його несподіваної поразки Енді Руїсу. Але англійські ЗМІ, після того, як Усик знищив британця в рингу, вважають, що Джошуа потрібно багато вчитися перед тим, як вийти на реванш, щоб знову не виглядати як «школяр перед майстром».

Getty Images/Global Images Ukraine

Видання Sky Sports пише: «Царювання Джошуа в якості чемпіона IBF, WBA і WBO закінчилося сенсаційним поєдинком, в якому Усик, котрий блискуче провів бій, переміг одноголосним рішенням суддів. Друга поразка Джошуа в кар'єрі після того, як він був нокаутований Енді Руїсом-молодшим в 2019 році, тепер зруйнує надії на титульний бій мрії проти Тайсона Ф'юрі, який 9 жовтня знову зустрінеться з Деонтеєм Вайлдером.

Джошуа був хоробрим і сміливим, завдавши шкоди обличчю свого суперника, але ця ніч належала Усику, який став лише третім боксером (після Евандера Холіфілда і Девіда Хея), який виграв титули у важкій і суперважкій вазі.

Усик був абсолютним чемпіоном світу в крузервейті і тепер йому не вистачає тільки поясу WBC, який належить Ф'юрі, щоб стати абсолютним чемпіоном у суперважкій вазі.

У 12-му раунді Джошуа був змушений відчайдушно виживати на канатах під сильним натиском Усика. Він встояв на ногах, але цього було недостатньо, щоб врятувати його друге чемпіонське правління».

The Sun вийшов із заголовком про те, що Джошуа упустив можливість провести супербій проти Тайсона Ф'юрі, на кону в якому могло бути 500 мільйонів фунтів. При цьому видання віддає належне українському шульзі, який переграв британця і заслужено одноголосним рішенням суддів переміг.

«На відміну від більшості заправок в Лондоні, в Усика в цей вечір не закінчувався бензин. Він змусив Джошуа закінчити бій притиснутим біля канатів. Українець домігся цього, маючи незаперечну перевагу в суддівських картках».

Оглядач Дейв Кідд залишився захопленим роботою Усика в рингу. «Усик був чудовим майстром і заслужив свою перемогу. У наступному році буде реванш і Джошуа потрібно знайти спосіб, щоб зупинити невловимого шульгу. Але ви б зробили на це ставку?», - задається питанням Дейв Кідд.

У захваті від перфомансу Олександра Усика і BBC. Видання зазначає, що українець «шикарно розібрався з Джошуа і назавжди вписав своє ім'я в історію боксу, повернувши українцям славу королів суперважкої ваги, яку завоювали брати Клички».

«Всім було ясно, що Усик здатний виступити краще за Джошуа і виграти за очками, але навряд чи хтось припускав, що він розправиться з ним в такій манері, - сказав в ефірі BBC колишній британський чемпіон Карл Фроч. - Він боксував краще, а під кінець почав просто бити Джошуа. В кінці Усик повністю контролював поєдинок. Він виявився вище всіх похвал», - зазначив Фроч.

Для Джошуа це друга поразка в 24 зустрічах. Минулого разу його кривдником був американець Енді Руїс в 2019-му, але британець повернув всі чотири втрачені в Нью-Йорку пояси в матчі-реванші в Саудівській Аравії вже через півроку.

На цей раз Усик у 12-му раунді, можливо, відбив у Джошуа бажання зустрічатися знову найближчим часом», - вважає Карл Фроч. З ним погоджується інший британський чемпіон, Ентоні Кролла. «Сьогодні він програв дуже особливому бійцеві. Такі зустрічаються раз в покоління».

The Independent вийшов із заголовком: «Усик приголомшив Джошуа і став чемпіоном світу в суперважкій вазі». «У захоплюючому фіналі бою Усик скористався своєю перевагою в швидкості. І він навіть спустошив бак в гонитві за нокаутом, відчуваючи, що рішення суддів може бути ненадійним. Джошуа був притиснутий до канатів і хитався з боку в бік, вижив, але рішення, зачитане Майклом Баффером, було цілком заслуженим Усиком», - пише Джек Ретборн. «Усик завоював надважкий дивізіон, а в наступному році на нього чекає привабливий фінансово реванш з Джошуа».

Оглядач порталу BoxingScene Рон Льюїс порівняв Усика і Джошуа з майстром і учнем. «Коли Ентоні Джошуа поспішно пішов з рингу на стадіоні «Тоттенхем Хотспур», вираз його обличчя був суцільним шоком. Джошуа подобалася ідея, що він вивчає бокс по ходу справи. Але в цю ніч він виглядав учнем, Олександр Усик був майстром і пішов з рингу з титулами чемпіона світу за версіями WBA, IBO, WBO, IBF».

Getty Images/Global Images Ukraine

У 2012-му році Усик і Джошуа з різницею в один день виграли золоті олімпійські медалі на Олімпіаді в Лондоні. Але сьогодні на рингу різниця в боксерській освіті між ними виглядала прірвою. Джошуа потрібно добре думати і багато вчитися перед тим, як вийти на реванш з Усиком», - резюмує BoxingScene.

Сергій Циба, Sport.ua

(1611 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Сергей Шец
    Сергей Шец, 26.09.2021 04:27
    +37
    ну тут не поспоришь....реально,такое ощущение,что в ринге был учитель и ученик!
    И как говорят сами британцы, "а стоит ли против Усика вообще выходить на реванш?"
    Как по мне,тут просто был урок бокса, а по IQ Джошуа не дотягивает до Усика....
    Nomad
    Nomad, 26.09.2021 08:41
    +31
    Борщ и сало это вам не овсянка с яичком)))
    Canadian_stallion
    Canadian_stallion, 26.09.2021 05:34
    +28
    Поговаривают спецы, что джошуа на реванш не пойдёт. 12й раунд был катастрофой для него, а усик ещё мог так боксировать два-три раунда.
    Ещё обратили внимание, что раунд закончился 5ю секундами ранее, когда джошуа практически валился на пол.
    Александр Ад
    Александр Ад, 26.09.2021 10:22
    +26
    реванш за Вову Кличка відбувся!
    OKs100
    OKs100, 26.09.2021 12:10
    +14
    Одно, что плохо, Усику уже 35 лет, ещё год-два пиковой формы и он будет считаться старым для бокса.
    igorek
    igorek, 26.09.2021 09:44
    +12
    Прикольно увидить бой Усик и Тайсон Фьюри..
    alefteev77
    alefteev77, 26.09.2021 04:41
    +12
    Шикарний коментар та аналіз від британського спортивного журналіста Gareth A. Davies після бою Усика та Джошуа + подальші перспективи в дивізіоні важковаговиків. Все досить чітко розібрав, включно з помилками Джошуа та великим ріспектом Усику.
    https://www.youtube.com/watch?v=4tdnxQMdKjE
    https://www.youtube.com/watch?v=XItQRjBmhXE
    SrAntoshin
    SrAntoshin, 26.09.2021 16:35
    +11
    Вот читаю на сайте разные мнения совершенно разных людей, которые и живут наверное не в одной стране. И среди этого множества сообщений отчетливо видно жителей страны под названием Россия, независимо от флажка, который стоит возле сообщения.
    Такое впечатление, как будто неандерталец пишет с кучей оскорблений в адрес собеседника.
    Человек залез на сайт другой страны, чтобы написать ругательства в чей то адрес.
    Вот мне интересно, что должно произойти, чтобы я так сделал ? Нет, такое невозможно.
    Неужели там настолько все запущено, что люди даже адекватно общаться не могут.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 26.09.2021 14:37
    +10
    The_Chinese_, 26.09.2021 14:34
    Тебе видно свойственно удобно чувствовать сябя кретином,это не вопрос это утверждение!А теперь вопрос!Что тебе сделал плохого Усик и Ломаченко?Или чего не сделали,а ты ратовал?По твоим комментариям складывается впечатление,что кто то из них тебя в детстве опустил))За всю историю Независимой Украины Усик самый титулованый боксер! Лучший среди лучших,феноменальный без всякой скромности и преданный своему делу на 100000%Выше чем Братья Кличко и выше чем Василий Ломаченко.Лучший и достойнейший из сыновей своей страны!-Украины.
    Пусть твой лучший хотя бы реванш отстоит, я уже не говорю про защиту. Рашисты рассказывают кто у нас лучший?
    Bogdan Skaskiv
    Bogdan Skaskiv, 26.09.2021 12:03
    +10
    Сергей Шец, 26.09.2021 04:27
    ну тут не поспоришь....реально,такое ощущение,что в ринге был учитель и ученик!
    И как говорят сами британцы, "а стоит ли против Усика вообще выходить на реванш?"
    Как по мне,тут просто был урок бокса, а по IQ Джошуа не дотягивает до Усика....
    я би не списував Джошуа після цієї поразки. Так, Усик був кращим у більшості моментів, швидший на ногах і забрав бій по очках, але Джошуа теж попадав. Якщо навіть у менш професійних боксерів трапляється лакі панч, то що говорити про олімпійського чемпіона у хевівейті. Достатньо згадати, як свого часу пропустив Володими Кличко у потенційно виграному поєдинку і чого це йому коштувало. Тому думаю, що Ентоні буде чіплятись за реванш, можливо спробує перебудувати тактику. В інтелектуальному боксі йому з Олександром не потягатись, але є й інші варіанти. В будь-якому випадку буде цікаво
    scorpio16
    scorpio16, 26.09.2021 10:50
    +10
    Canadian_stallion, 26.09.2021 05:34
    Поговаривают спецы, что джошуа на реванш не пойдёт. 12й раунд был катастрофой для него, а усик ещё мог так боксировать два-три раунда.
    Ещё обратили внимание, что раунд закончился 5ю секундами ранее, когда джошуа практически валился на пол.
    Пойдет , это единственный и последний шанс для него вернуться , а когда есть такой пункт в контракте , то глупо им не воспользоваться + это выгодно промоутерам , ведь заработать на этом бою они смогут ещё больше
    BobchuK
    BobchuK, 26.09.2021 15:38
    +9
    Передивився 5 раунд бою Джошуа з Кличко ...та там Джошуа - просто машина для вбивства ..що з ним далі сталося ? ...чого він як зустічає найменший спротив, то стає такий перестрашений ?
    Zhorik678
    Zhorik678, 26.09.2021 06:46
    +9
    джошуа самый слабый супертяж непонятно как он выигрывал раньше у опонентов та ещё и досрочно если потребует реванш то будет уже побеждён досрочно--вообще эра джошуа походу закончилась
    Балабольченко Ломпаченко
    Балабольченко Ломпаченко, 26.09.2021 14:39
    +8
    The_Chinese_, 26.09.2021 14:34
    Тебе видно свойственно удобно чувствовать сябя кретином,это не вопрос это утверждение!А теперь вопрос!Что тебе сделал плохого Усик и Ломаченко?Или чего не сделали,а ты ратовал?По твоим комментариям складывается впечатление,что кто то из них тебя в детстве опустил))За всю историю Независимой Украины Усик самый титулованый боксер! Лучший среди лучших,феноменальный без всякой скромности и преданный своему делу на 100000%Выше чем Братья Кличко и выше чем Василий Ломаченко.Лучший и достойнейший из сыновей своей страны!-Украины.
    Трусик и рядом не стоит с великими братьями Кличко, которые 10 лет правили хевивейтом. Такую версию Джошуа даже старый Володя уничтожил бы, еще и нокаутом.
    fifadinamo
    fifadinamo, 26.09.2021 16:12
    +7
    Лаптєботи гівна наліплять а потім роблять висновки з нього ж Ну не розуміють вони що лапті в голову їм забивають не українці, що бояру не ми придумали, що не ми прийшли до них в хату, що ми можемо без них жити а вони без нас ні. Олександр Усік український боксер, все.
    Я прекрасно розумію що більшість росіян адекватні люди, але ви живете в країні яка є самим лютим і підлим ворогом України, це факт. І не українці в цьому винні, а ви самі...
    Вова Чертрогатый
    Вова Чертрогатый, 26.09.2021 15:17
    +7
    Ошибка джлшуа была в том что он решил соревноваться с усиком в технике. Его козырь это сила удара, потому надо было навязывать драку и искать лакипанч. Реванш будет очень интересный
    mr.Holms
    mr.Holms, 26.09.2021 15:10
    +7
    Получается что английские СМИ более объективны чем английские судьи.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 26.09.2021 15:05
    +7
    The_Chinese_, 26.09.2021 14:44
    Ты искрометный фуфломет!!!Я рашист?Диалог окончен не начавшисьЯ до боя писал,что Усик сделает с Джошуа когда такие гавнометы как вы здесь извергали тупость;)в реванше будет TKO для Джошуа!И полное обесценивание его как боксера.Но и это тебя не убедит.
    Типичный рашиский троль. Который ни в чем не разбирается, с интеллектом ниже обезьяны, агрессивный, просто какую-то чушь набрасываешь в большом количестве.
    oenergo.com
    online
    oenergo.com, 26.09.2021 14:44
    +6
    Балабольченко Ломпаченко, 26.09.2021 14:06
    Бой был куплен, чтобы собрать больше бабла в реванше. Джошуа реально был каким-то инертным и практически не использо.вал свои коронные апперкоты, не прессинговал, что очень странно.
    Здесь абсолютно согласен. И одели его в американского клоуна-убийцу, чтобы побольше хайпа было. Деньги правят миром, увы.
    dikcher
    dikcher, 26.09.2021 12:48
    +6
    Это просто кайф какой-то! Учись, Вася, как нужно золотыми буквами писать свое имя в историю бокса.