Олександр УСИК: «Ви не побачили найкращого Усика. Можу бути ще краще»

Перші слова нового чемпіона світу в суперважкій вазі

Олександр УСИК: «Ви не побачили найкращого Усика. Можу бути ще краще»
© Matchroom Boxing. Усик і Джошуа

Після перемоги над Ентоні Джошуа новий чемпіон WBA, WBO, IBF и IBO Олександр Усик відповів на питання Sky Sports прямо в рингу.

«Бій пройшов саме так, як я припускав. Було пару моментів від Ентоні, коли він затискав, але це незначні речі.

Зупинити бій в 12-му раунді? Не було такого завдання. Спочатку я десь хотів це зробити, влучив, кинувся, але потім мій тренерський штаб привів мене до тями.

Єдине, що я хотів зробити - це прославити свого господа Ісуса Христа, сказати, що все слава богу і всі перемоги від нього.

Я хочу передати привіт своїй дочці Єлизаветі. Я тебе люблю! Кирило, Михайло, вам привіт! У цей день 12 років тому моя дружина сказала мені: «Так». Це подвійне свято для мене.

Реванш? Я хочу додому. Я багато часу готувався до цього бою і хочу бути зі своєю сім'єю. Я дуже скучив за своїми дітьми. Я хочу спостерігати, як вони бавляться, як вони кричать і бруднять одяг.

Чи була це найкраща версія Усика? Ні. Ви побачили не найкращого Усика. Я можу бути кращим», - сказав Усик відразу після бою.

Джерело — Sport.ua

(691 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    alefteev77
    online
    alefteev77, 26.09.2021 01:44
    +20
    Усик - вже боксерська легенда. Це досягнення суттєвіше навіть за досягнення великого Евандера Холіфілда.
    Ukraine_Kiev_Fan
    Ukraine_Kiev_Fan, 26.09.2021 01:57
    +18
    PFCLviv, 26.09.2021 01:55
    Фюрі тебе, малорос, розмаже!
    У тебя друзья есть? Ты так за Джошуа сегодня писал, теперь за Фьюри взялся. Займись своей жизнью
    The_Chinese_
    The_Chinese_, 26.09.2021 01:40
    +17
    Саня спасибо тебе за эмоции!!!Ты уже легенда!!!Покажешь нам лучшего после реванша с Фьюри!!!
    alefteev77
    online
    alefteev77, 26.09.2021 02:12
    +15
    Ми побачили сльози щастя та радості великого боксера сучасності.
    Rzechpospolita
    Rzechpospolita, 26.09.2021 01:46 (змінений)
    +14
    Отпи*ди ещё раз A.J., а потом покажи себя ещё лучше против Фьюри!!!
    Сегодня был сумасшедший бокс от Александра, просто кайф!!!!!
    zizyyura
    zizyyura, 26.09.2021 03:26
    +10
    Всі мої друзі казали, що Джошуа виграє. Я ж відповідав скромно - гарна школа боксу, блок завжди на місці(в цьому бою доводилось відкривати), фізуха неймовірна, ноги працюють, мабуть, найкраще в крузервейті і супертяжах вже, челюха Джошуа слабенька, Володя і Руїс це довели. Так чого не вірити в його перемогу?..
    The_Chinese_
    The_Chinese_, 26.09.2021 02:05
    +10
    Ukraine_Kiev_Fan, 26.09.2021 01:57
    У тебя друзья есть? Ты так за Джошуа сегодня писал, теперь за Фьюри взялся. Займись своей жизнью
    И не говори!!!Судя по коментариям одинок на всех фронтах))Хотя бы напился бы,вызвал путан,спустил яд,может отпустило бы...Хотя...))
    temamx2727
    temamx2727, 26.09.2021 08:02
    +9
    Ребята, на стадионе творилось просто нечто. Победа, эмоции, чувства, это незабываемо, это просто чудо, я буду помнить это всю жизнь.
    axylinam
    axylinam, 26.09.2021 06:46
    +9
    Усик провёл великолепный бой, я думал Усик проиграет, Джошуа всё таки сильно раздутая величина оказалась,но кого это волнует, хорошо бы провести матч реванш в Киеве
    R1d3r
    R1d3r, 26.09.2021 01:49
    +9
    Саша был прекрасен! Даже несмотря на то что набрал вес, все равно был подвижным и быстрым!
    And the new
    online
    And the new, 26.09.2021 01:48
    +9
    alefteev77, 26.09.2021 01:44
    Усик - вже боксерська легенда. Це досягнення суттєвіше навіть за досягнення великого Евандера Холіфілда.
    Нужно еще Фурика побить и стать абсолютом и тогда новый Холифилд Но Саша и так красавец
    88serhiiO
    88serhiiO, 26.09.2021 01:49
    +8
    Молодець
    Federer
    Federer, 26.09.2021 01:54
    +7
    Дякую Саньок за перемогу, Крим наш!
    Federer
    Federer, 26.09.2021 01:54
    +7
    Слава Україні, Крим Наш! рУсик герой!
    der_MaiStier
    der_MaiStier, 26.09.2021 02:20
    +6
    Проти технічного і рухливого Ф'юрі знадобиться ідеальний Алєксандр Усік. Це було б свято технічного боксу у суперважкому дивізіону, яке відбувається вкрай рідко
    ViaBor
    ViaBor, 26.09.2021 02:12
    +3
    вот только сейчас Санек поедет к семье на отдых а Энтон в зал готовится к реваншу,плохо но Усика понимаю прекрасно...
    andre_lui
    andre_lui, 26.09.2021 02:20
    +2
    barca_messi, 26.09.2021 01:48
    Есть, конечно, ощущение, что осторожничал и не лез в рубку. А так-то хотелось бы увидеть перестрелку по типу Кличко-Джошуа. Но думаю, в реванше всё будет.
    Да, Джошуа осторожничал. Саша его провоцировал весь бой. Но рубка Усику не особо то и нужна...
    KirTheKing
    KirTheKing, 26.09.2021 02:06
    +2
    alefteev77, 26.09.2021 01:44
    Усик - вже боксерська легенда. Це досягнення суттєвіше навіть за досягнення великого Евандера Холіфілда.
    а чем эта победа лучше??
    andre_lui
    andre_lui, 26.09.2021 02:17
    0
    The_Chinese_, 26.09.2021 01:40
    Саня спасибо тебе за эмоции!!!Ты уже легенда!!!Покажешь нам лучшего после реванша с Фьюри!!!
    Какого реванша? Еще боя не было. Да и возможно придется с Деонтеем боксировать, британцы больно заносчивы
    Nomad
    Nomad, 26.09.2021 08:44
    -1
    Ну теперь можно и прихвастнуть. А не трындеть перед боем)