27.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Чорноморець – Інгулець – 1:1. Текстовая трансляция матча

Стенограма поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги

Чорноморець – Інгулець – 1:1. Текстовая трансляция матча
© ФК Інгулець

У понеділок, 27-го вересня, відбудеться поєдинок 9-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і петровський «Інгулець». Матч пройде в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 19:30.

Колектив Сергія Лавриненка в новому сезоні зумів набрати максимум очок лише в матчах проти команд, які є його сусідами по турнірній таблиці на даний момент – «Маріуполя» (3:0) і «Інгульця» (2:1), а ще один бал «козаки» приписали собі після гри проти київського «Динамо» (1:1), що стало однією з сенсацій на старті чемпіонату. Однак зараз «Інгулець» знову знаходиться всередині серії з трьох поразок поспіль, одна з яких потягнула за собою сенсаційний виліт із Кубка України за підсумками протистояння проти ЛНЗ Черкаси (1:2). Тепер, настала черга і одеському «Чорноморцю» протистояти команді з Петрового, ось тільки вона свій квиток до 1/8 фіналу Кубка в боротьбі проти «Прикарпаття» (4:1) завоювати все-таки зуміла.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Інгулець». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Fender
    online
    Fender, 27.09.2021 20:14
    +7
    Володимир Ляшенко, 27.09.2021 20:10
    В чому полягає "оскорбительний тон"? Саме ж керівництво ДК офіційно визнало, що існує компанія "Динамо (Кіпр)", через яку проходять фінансові і рекламні та трансферні платежі київського клубу.
    Це загальновідома інформація.
    А SCM Limited которая главный спонсор Шахтера и гоняет бабло из оффшоров это не помойка? Правильно лучше выводить в оффшоры и не платить налоги - ох Вадо ты и двуличная падаль

    "У прес-службі СКМ, яка об'єднує всі активи Р.Ахметова, агентству "Інтерфакс-Україна" зазначили, що йдеться про формальне виконання на території Нідерландів рішення кіпрського суду, ухваленого наприкінці минулого року, про замороження активів Р.Ахметова на суму близько $820,5 млн."
    DK1961
    online
    DK1961, 27.09.2021 19:58
    +5
    Володимир Ляшенко, 27.09.2021 19:50
    Фанька, я не Вадо. Я Володимир Григорович Ляшенко.
    І до чого тут твій опус? Сьогодні грають Чорноморець та Інгулець. про них і пиши.
    Ну ты же вспоминаешь в своём посте Динамо в оскорбительной форме, хотя Динамо в этом матче и не играет. Разве не так? Ну так и не учи других, как писать и о чем
    Fender
    online
    Fender, 27.09.2021 19:56
    +4
    Володимир Ляшенко, 27.09.2021 19:50
    Фанька, я не Вадо. Я Володимир Григорович Ляшенко.
    І до чого тут твій опус? Сьогодні грають Чорноморець та Інгулець. про них і пиши.
    Я не Женя так что цыган мимо А опус мой к тому что между Динамо и Черноморцем не было ни одной игры еще а вот между вжопудуполем 55 и последний матч даже был по вызову чтобы лягли как нужно
    Fender
    online
    Fender, 27.09.2021 19:40
    +3
    Володимир Ляшенко, 27.09.2021 19:34
    Вперед, Інгулець, накажи фарма кіпрської офшорки!
    Вадо цыганей не звали как-бы но ладно раз приполз то поведай нам лучше вот про это:
    Между Шахтером и Мариуполем сыграно 55 матчей, общая статистика 50-5-0, разница забитых и пропущенных 150-35 в пользу Шахтера. Такой статистики нет больше нигде в мире. Не стыдно не?
    Funny___Cat
    Funny___Cat, 27.09.2021 20:31
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Fender, 27.09.2021 20:14
    А SCM Limited которая главный спонсор Шахтера и гоняет бабло из оффшоров это не помойка? Правильно лучше выводить в оффшоры и не платить налоги - ох Вадо ты и двуличная падаль

    "У прес-службі СКМ, яка об'єднує всі активи Р.Ахметова, агентству "Інтерфакс-Україна" зазначили, що йдеться про формальне виконання на території Нідерландів рішення кіпрського суду, ухваленого наприкінці минулого року, про замороження активів Р.Ахметова на суму близько $820,5 млн."

    Все , ВаДо как обычно засунул язык между ляшек и потерялся
    Odessit-FCCO.
    Odessit-FCCO., 27.09.2021 20:29
    +2
    Чуть гости не забили второй...Гости???
    .Zp0rt..
    .Zp0rt.., 27.09.2021 20:23
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Fender, 27.09.2021 20:14
    А SCM Limited которая главный спонсор Шахтера и гоняет бабло из оффшоров это не помойка? Правильно лучше выводить в оффшоры и не платить налоги - ох Вадо ты и двуличная падаль

    "У прес-службі СКМ, яка об'єднує всі активи Р.Ахметова, агентству "Інтерфакс-Україна" зазначили, що йдеться про формальне виконання на території Нідерландів рішення кіпрського суду, ухваленого наприкінці минулого року, про замороження активів Р.Ахметова на суму близько $820,5 млн."
    Днонецкие сепары, типо Вадо, настолько ссыкливые, что боятся общаться на неудобные для них темы. А то, что ахметовское СКМ - это кипрская компания - это факт
    Funny___Cat
    Funny___Cat, 27.09.2021 20:30
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Володимир Ляшенко, 27.09.2021 19:50
    Фанька, я не Вадо. Я Володимир Григорович Ляшенко.
    І до чого тут твій опус? Сьогодні грають Чорноморець та Інгулець. про них і пиши.
    В поехавшее ВаДо уже и под ником Мантиеора строчишь
    Снова у жены юбку украл ?
    CheMP
    online
    CheMP, 27.09.2021 20:27
    +1
    Черноморец - чемпион!
    Holiday
    online
    Holiday, 27.09.2021 21:19
    0
    Вот и старый пригодился для 11 метров.
    CheMP
    online
    CheMP, 27.09.2021 21:18
    0
    мдаааааааааа...
    Face Control
    Face Control, 27.09.2021 21:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    1:1
    Odessit-FCCO.
    Odessit-FCCO., 27.09.2021 20:36
    0
    Недавно Поровознюк о каком-то другом Ингульце рассказывал...
    CheMP
    online
    CheMP, 27.09.2021 20:33
    0
    ща будет мощный второй тайм! надо рвать!
    CheMP
    online
    CheMP, 27.09.2021 21:22
    -1
    кривоногие дятлы
    Саша Яковенко
    online
    Саша Яковенко, 27.09.2021 21:19
    -1
    Черноморец - Ингулец поиграли и кабздец.
    CheMP
    online
    CheMP, 27.09.2021 20:45
    -1
    а Путря то в мяч сыграл,можно было карточку не давать...ну да ладно
    CheMP
    online
    CheMP, 27.09.2021 20:58
    -2
    я б Каддири центрнапом поставил - он бы уж точно пробил
    Holiday
    online
    Holiday, 27.09.2021 20:31
    -2
    Odessit-FCCO., 27.09.2021 20:29
    Чуть гости не забили второй...Гости???
    Здрасте. Динамовцы ведь в аренде, а значит -гости.
    Jaime_Lannister
    Jaime_Lannister, 27.09.2021 19:32
    -2
    Цитаїшвілі руку тримав на серці під час виконання гімну. Йому б хтось пояснив, що вже пізно, це не його гімн.