24.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Черговий незабитий пенальті. Колос вдома мінімально поступився Ворсклі

Полтавська команда вийшла на третє місце в турнірній таблиці

Черговий незабитий пенальті. Колос вдома мінімально поступився Ворсклі
© ФК Колос

9-й тур Української Прем'єр-ліги відкривали в Ковалівці. В гості до місцевого «Колоса» навідалася полтавська «Ворскла».

Перед матчем протистояння українських представників, що вже вибули з єврокубків, видавалося приблизно рівним. Колос» приймав суперників у рідних пенатах. До того ж, після чотирьох матчів без перемог підопічні виконуючого обов'язки головного тренера ковалівців Сергія Кузнєцова нарешті здобули довгоочікувану «вікторію». У Кіровограді представники Київщини здолали «Інгулець» - 2:0.

Полтавчани, які, як і «Колос», всю свою увагу зосередили на виступах в чемпіонаті країни, демонструють непогані результати. У восьми матчах Прем'єр-ліги вони здобули чотири перемоги, три рази зіграли внічию і лише в одному поєдинку поступилися міцній «Зорі» - 0:1. У підсумку 15 очок, проміжне 5-е місце і знову боротьба за єврозону. «Колос» зі своїми 8-ма балами, був на 10-й позиції.

Активніше матч почали гості. Полтавчани заволоділи м'ячем і практично не віддавали його господарям. Вже на 9-й хвилині Тілль зі штрафного пробив у поперечину, а Фесюн впорався з добиванням!

Гості диктували свої умови, грали першим номером, а «Колос» намагався вибігати в швидкі контратаки. Підопічні Юрія Максимова весь час перебували на половині поля суперника. Різник зовсім занудьгував, і під акомпанемент невеликого дощу, навіть почав трохи замерзати. Ковалівці це помітили! На 28-й хвилині Ільїн швидко прорвався правим флангом і Челядін, який щойно вийшов на поле замість травмованого Чеснакова, сфолив на вінгері - пенальті. До м'яча підійшов Чурко, але його удар в нижній кут у красивому стрибку взяв Різник!

А на 36-й хвилині забила «Ворскла». І зробив це той, хто повинен був це зробити ще раніше. Скляр віддав шикарний пас на Тілля і гравець збірної Люксембургу пробив по воротах. Перший удар Фесюн взяв, але другим темпом Олів'є все-таки розпечатав ворота господарів і відкрив рахунок в матчі - 0:1.

Після перерви «Колос» не понісся щосили в атаку. Втім, як здалося, нині сил у ковалівців вистачає хіба що на стримування атак «Ворскли». Господарям явно не вистачало «вогню в очах»: їхні нечасті атаки були повільними і прямолінійними.

Якась гострота біля воріт Різника почала з'являтися після виходу на поле Костишина. Буквально через 5 хвилин Денис непогано пробив з лівої, але Різник знову продемонстрував свій клас. А ще через 10 хвилин кіпер полтавчан виручив після удару з близької відстані від Лисенка.

Нічого більшого «Ворскла» не дала зробити своєму супернику і, принаймні, на одну добу вийшла на третє місце УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 9 тур.

«Колос» – «Ворскла» - 0:1.

 О. Тілль, 36.

Ренан, 35, Петров, 64 - Степанюк, 41, Різник, 90+1, Яворський, 90+3.

На 29 хвилині Чурко («Колос») не забив пенальті (воротар).

«Колос»: Фесюн, Ільїн, Гавриш, Петров, Новак (Сітчінава, 76), Чорноморець, Мілько (Нурієв, 89), Богданов (Задоя, 53), Ренан (Костишин, 46), Чурко, Лисенко.

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков (Челядін, 27), Тамм, Яворський, Скляр, О. Тілль, Пуцлін, Рангел, Степанюк (Якубу, 86), Кане.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Стадіон: «Колос» (Ковалівка).

КОЛОС - ВОРСКЛА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
36' ГОЛ ! М'яч забив Олівьє Тілль (Ворскла).

Джерело — Sport.ua

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Hiromant
    Hiromant, 24.09.2021 21:30
    +21
    Это проклятие кормильца
    SanyaPOL
    online
    SanyaPOL, 24.09.2021 21:27
    +12
    С победой, Ворскла!!!
    cucumber
    cucumber, 24.09.2021 21:41
    +8
    Легендарный Жека передает пламенный привет Засухе!
    A1Vm
    online
    A1Vm, 24.09.2021 21:34
    +8
    Hiromant, 24.09.2021 21:30
    Это проклятие кормильца
    Второе по силе после Гуттманна.
    Покидая команду, Бела Гуттманн произнёс проклятие: «В следующие сто лет Бенфика без меня никогда не выиграет Кубок европейских чемпионов».
    BekXan
    BekXan, 24.09.2021 21:29
    +7
    Тяжёлая игра с такой погодой и не простым соперником.+3 можно похвалить команду в целом и отдельно Ризныка просто растёт на глазах.Минус сумбурность в действиях и главное вопрос защиты ворот так и не закрываеться
    gajvir
    gajvir, 25.09.2021 00:32
    +5
    OnlyKharkov, 25.09.2021 00:25
    Игра была равна.... играли 2 ..... Совет. Если вы любите нашу страну, не выходите в Еврокубки. Подождите Металлист. Хватит позорить уже
    А можна не сунути Металіст в статті про любі команди і види спорту ??? Буде огляд Джошуа - Усик - і там коментами про Металіст засеруть .
    Grigorio666
    Grigorio666, 24.09.2021 21:52
    +4
    НЕ МАЄ СЕЛЕЗНЬОВА, НЕ МАЄ КОМУ БИТИ ПЕНАЛЬТІ, З ТАКОЮ ГРОЮ ХЛОПАКИ МІСЦЕ БОРОТИСЯ ВАМ ЗА ВИЖИВАННЯ В ВИЩІЙ ЛІЗІ
    limb0101
    limb0101, 25.09.2021 07:25
    +3
    Hiromant, 24.09.2021 21:30
    Это проклятие кормильца
    Дело не в кормильце, дело в том, что ложь и обман обязательно будет наказана. Посмотрите, кто сегодня больше всех "лажал" на поле и за его пределами: Чурко, Милько, Лысенко...Костышин как неприкаенный бегал по трибуне..Засуха крестится на камеру...Я не злорадствую, мне до случая в поезде "Колос" был очень симпатичкн. Ребята, соберитесь с духом, попросите прощение и за свое безобразие и за обман, может Карма и переменится.
    alexs1912
    alexs1912, 24.09.2021 23:08
    +3
    Ворскла с победой
    Azaka
    Azaka, 24.09.2021 21:55
    +3
    Колос покине премєр лігу за наслідками чемпіонату. Команда не хоче грати. Немає бажання у гравців. Засуха навряд буде далі інвестувати кошти за таких результатів. І Костишин як тренер тут ні до чого.
    A1Vm
    online
    A1Vm, 24.09.2021 21:27
    +3
    Колос вышел на заслуженное семьнольное место. Зря только Ингулец ободрали.
    danilo
    danilo, 25.09.2021 08:18
    +2
    У сыночка Засухи сдувается игрушка. Папенька и маменька - па-ма-ги-те!!! Как в известном старом мультике: "не получилось с футболом, будем играть в водное поло". Построите в своей маленькой Швейцарии супербассейн, соберете команду и будет у сынули новая игрушка. У вас, помещиков, получится.
    Fedorenkoigor
    Fedorenkoigor, 25.09.2021 07:09
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Это точно гнилым металлистом уже всех достали
    Viktor Krichevskii
    Viktor Krichevskii, 24.09.2021 21:41
    +2
    надо засухе прекращать креститься...это не помогает....верить надо тихо
    BekXan
    BekXan, 25.09.2021 01:40
    +1
    OnlyKharkov, 25.09.2021 00:59
    Шо не так? Колос позорише, Ворскла позорище. Если в Европе команда ничего не может то не нужно и выходить. Мне плевать любыма или нет твоя команда. Прими как должное
    Вы уже так достали всех своим Металлистом не только в первой лиге а засрали всем спамом все ветки что пока вы выйдите в Упл если выйдете вас уже будут ненавидеть все!И основное булькай в первой лиге вам до еврокубков ещё очень далеко.Вы такое же позорище как и все остальные команды Упл.
    Nomad
    Nomad, 25.09.2021 07:32
    0
    Придётся заплатить Селезнёву калым, что бы снял порчу.
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 24.09.2021 22:41
    0
    alex73776, 24.09.2021 22:28
    согласен,испортил всей команде ауру!
    Колос убил влет казахам. Непросто вернуть самообладание после такого деклассирования. Но это все последствия того, что такая посредственная команда как Колос пробивает 16-й пенальти за год, занимает не свое место в таблице и получает неожиданный болезненный щелчок по носу в еврокубках.
    Inka Dinka
    Inka Dinka, 25.09.2021 01:44
    -1
    Блин, если эта Ворскла опять пройдет в Еврокубки, то это будет снова трындец... Лучше Алексов пропустить в Еврокубки, те точно сражаться будут.
    nivava
    nivava, 24.09.2021 23:23
    -2
    Сьогодні вся Ковалівка на спірт.юа?
    Лягайте спати, харе мінуси ставити...
    nivava
    nivava, 24.09.2021 23:16
    -2
    А Засуха-старший, ну той що Анатолій Андрійович,відомий київський політик, вобще в курсі, куди тринькає бабло його синок???