25.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія – Маріуполь – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги

Олександрія – Маріуполь – 2:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Олександрія

У суботу, 25-го вересня, відбудеться поєдинок дев'ятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Олександрія» прийматиме «Маріуполь». Матч пройде в Олександрії на КСК «Ніка» і розпочнеться о 14:00.

У минулому турі «Олександрія» зазнала прикрої поразки, пропустивши єдиний гол від «Динамо» з пенальті на 7-й компенсованій хвилині. «Маріуполь» займає передостаннє місце в турнірній таблиці. Тиждень тому азовці зустрічалися з донецьким «Шахтарем» і зазнали поразки з рахунком 0:5. У попередньому чемпіонаті олександрійці двічі обіграли суперників: на своєму полі «жовто-чорні» перемогли «Маріуполь» з рахунком 4:1, а в матчі другого кола, який відбувся в Запоріжжі, «Олександрія» здобула мінімальну перемогу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» - «Маріуполь». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    stopor2016
    stopor2016, 25.09.2021 15:50
    +4
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 15:07
    Ты лечащий врач своей головы давно у нормального врача был ?
    Так какой там счёт , заднеприводной ? Щас ещё как выйдет Рыбалка , да как поснимает с мариупольцев футболки !!!
    stopor2016
    stopor2016, 25.09.2021 15:05
    +4
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:58
    сортирщик,ты лучше это знаешь
    Так я ж твой лечащий врач , и клизьмы назначал тебе я. Потому и злисся на мене, и погоняла придумываешь , сидя в сортире по десять раз на дню.
    stopor2016
    stopor2016, 25.09.2021 14:40
    +3
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:36
    псина ,а ну-ка напиши какой счёт
    1:1. А шо - из будки не видно ?
    DK1961
    DK1961, 25.09.2021 14:28
    +3
    Пока что собака из будки даже вылезти не может
    Kapitan Vrungel
    Kapitan Vrungel, 25.09.2021 15:50
    +2
    Попустили кротодуполь...
    stopor2016
    stopor2016, 25.09.2021 14:54
    +2
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:41
    Сортирщик ,ещё в 12 ночи напиши
    А шо - в дурке разве в 12 ночи не отбой ?
    drei : null
    drei : null, 25.09.2021 15:55
    +1
    Прогноз Sport.ua — 2:1
    Сняли куш!
    Ну, один из лидеров и гроза авторитетов дома просто обязан обыгрывать аутсайдера.
    drei : null
    drei : null, 25.09.2021 15:29
    0
    Обижающийся из Бергамо, 25.09.2021 15:18
    Человек на две команды работает. Надо Краматорск выводить в Упл. Чтобы на всякий случай бороться за чемпионство можно ещё честнее.
    Краматорску хватит и УХЛ.
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 25.09.2021 15:18
    0
    Володимир Ляшенко, 25.09.2021 14:54
    Спировски і Босанчич з корабля на бал. І це ще вони не зіграні з партнерами по команді...
    Даріо знає толк в скаутингу!
    Человек на две команды работает. Надо Краматорск выводить в Упл. Чтобы на всякий случай бороться за чемпионство можно ещё честнее.
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 25.09.2021 14:54
    -2
    Спировски і Босанчич з корабля на бал. І це ще вони не зіграні з партнерами по команді...
    Даріо знає толк в скаутингу!
    drei : null
    drei : null, 25.09.2021 14:46
    -2
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:43
    За пенальти ДК которго не было в ворота Сашки Шурман подлизнул у Сашки сегодня
    Ковалец, который таки вернулся в игру, ПРОСТО упал в штрафной, и арбитр указал на точку!
    Знает, чьё сало сьел.
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 25.09.2021 14:44
    -3
    Оце так повороти в матчі... Хорошу гру видають обидві команди
    Face Control
    Face Control, 25.09.2021 15:05
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:43
    За пенальти ДК которго не было в ворота Сашки Шурман подлизнул у Сашки сегодня
    Хоакин Гусман Лоэра
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:43
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    За пенальти ДК которго не было в ворота Сашки Шурман подлизнул у Сашки сегодня
    Хоакин Гусман Лоэра
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:40
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Шурман-Шубман
    Хоакин Гусман Лоэра
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 15:07
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    stopor2016, 25.09.2021 15:05
    Так я ж твой лечащий врач , и клизьмы назначал тебе я. Потому и злисся на мене, и погоняла придумываешь , сидя в сортире по десять раз на дню.
    Ты лечащий врач своей головы давно у нормального врача был ?
    Хоакин Гусман Лоэра
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:58
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    stopor2016, 25.09.2021 14:54
    А шо - в дурке разве в 12 ночи не отбой ?
    сортирщик,ты лучше это знаешь
    Хоакин Гусман Лоэра
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:41
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    stopor2016, 25.09.2021 14:40
    1:1. А шо - из будки не видно ?
    Сортирщик ,ещё в 12 ночи напиши
    Хоакин Гусман Лоэра
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:36
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    DK1961, 25.09.2021 14:28
    Пока что собака из будки даже вылезти не может
    псина ,а ну-ка напиши какой счёт
    Хоакин Гусман Лоэра
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 14:57
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    drei : null, 25.09.2021 14:46
    Ковалец, который таки вернулся в игру, ПРОСТО упал в штрафной, и арбитр указал на точку!
    Знает, чьё сало сьел.
    арбитр любитель сала под шубой