Великий штраф. УАФ покарає Динамо за безлад на трибунах
Поєдинок 10-го туру УПЛ «Динамо» — «Шахтар» відбудеться з глядачами
![Великий штраф. УАФ покарає Динамо за безлад на трибунах](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/175/orig_555006.jpg)
Справу щодо порушення правопорядку на матчі 8-го туру УПЛ «Динамо» — «Олександрія» (1:0) буде розглянуто на одному з найближчих засідань КДК УАФ.
Раніше повідомлялося, що «Динамо» можуть зобов'язати провести матч із «Шахтарем» у 10-му турі УПЛ (3 жовтня) без глядачів. Однак також розглядається варіант покарати «Динамо» одним матчем без глядачів умовно і накласти на київський клуб солідний грошовий штраф — 300-400 тисяч гривень. Максимальний штраф за подібні порушення від КДК УАФ — 500 тисяч гривень.
Оскільки матч «Динамо» — «Шахтар» має гучну вивіску, а раніше у нинішньому сезоні серйозних порушень на «Олімпійському» не було, КДК, швидше за все, не обмежуватиме уболівальників у відвідуванні матчу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738834.jpg)
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738834.jpg)
Їхній найкращий час на футбольному полі, безумовно, залишився в минулому…
![ВІДЕО. «Скільки роботи...» Дружина гравця Шахтаря похвалилася сідницями](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738977.jpg)
![ВІДЕО. «Скільки роботи...» Дружина гравця Шахтаря похвалилася сідницями](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738977.jpg)
Анастасія Конопля поділилася результатами відвідування тренувального залу
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738995.jpg)
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738841.jpg)
![Суперзірці Реала загрожує дискваліфікація на 12 матчів у Ла Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738862.jpg)
тогда будут сами шмонать каждого гопника на рамке))
КДК что ещё выдумывает, но цель у КДК лишь заболтать скандал, не трогая т.н. "динамовские сердца".
1) пан Луческу показал на весь мир свой звериный оскал, во время его лайки на судью! КДК - это не видел? Грош Вам цена! А как должен реагировать судья, которого прилюдно оскорбляли и угрожали? Может пан Луческу выступал от имени КДК? НЕНАКАЗУЕМО?
2) Банда т.н.ультрас (с "динамовскими сердцами"- а як жэ?)избивавшие александрийцев во время и по окончанию матча. всех подряд, включая женщин и детей.
3) Правоохранители, одетые в форму стражей порядка, спокойно наблюдавшие за погромом и избиением граждан.
4)Руководство стадиона, против которого крайне необходимо подавать в суд всем пострадавшим.
5)Ну и конечно, хУзяин украинского футбола пан Павелко, - хоть бы слово сказал, или вопросы бизнеса важней?
Это лишь часть ургентных (срочных и неотложных) вопросов которые есть смысл, ради Футбола, обсуждать. Да видно , что и некому! К сожалению!