Асист Маліновського. Аталанта перемогла Сассуоло, Інтер виграв у Фіалок

У 5-му турі Серії A «Болонья» і «Дженоа» розійшлися миром

6823
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

21 вересня відбулися 3 матчі 5-го туру чемпіонату Італії. «Аталанта» вдома обіграла «Сассуоло» (2:1).

У стартовому складі господарів поля вийшов український хавбек Руслан Маліновський. Він провів на полі 63 хвилині, після чого був замінений.

Український півзахисник вже на 4-й хвилині матчу віддав гольовий пас на партнера по команді, Робіна Госенса, який і відкрив рахунок. Також Руслан віддав передгольовий пас на 37-й хвилині. Маліновський ще отримав жовту картку на 61-й хвилині за підніжку.

В інших матчах ігрового дня «Інтер» на виїзді виграв у «Фіорентини» (3:1), а «Болонья» і «Дженоа» розійшлися миром (2:2).