Де дивитися онлайн матч за Суперкубок України Шахтар - Динамо

Поєдинок відбудеться в середу, 22 вересня

Де дивитися онлайн матч за Суперкубок України Шахтар - Динамо
© ФК Динамо

У середу, 22 вересня, відбудеться поєдинок за Суперкубок України, в якому зіграють «Шахтар» і «Динамо». Матч пройде в Києві на НСК «Олімпійський». Арбітр з Полтави Андрій Коваленко дасть стартовий свисток о 21:00.

Шахтар - Динамо. Прогноз і анонс на матч Суперкубка України

У прямому ефірі поєдинок «Шахтар» – «Динамо» покаже телеканал «Футбол 1».

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу «Шахтар» - «Динамо».

 

 

Джерело — Sport.ua

(40 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    McLay
    online
    McLay, 22.09.2021 07:10
    +3
    --smart--Forever, 21.09.2021 22:36
    Срочное объявление для фанов динамо.
    Глава департамента по работе с болельщиками господин Несенюк убедительно призывает всех фанов славного клюба прийти на Олимпийский и поддержать динамо в костюмах голубых клоунов. На крайний случай можно взять с собой шутовской колпак голубого цвета с бубенцами.
    "Фани" шахтьора вже будуть сидіти з виразом здивованої п...и(клубна емблема), на мордє ліца.
    potemkin78
    potemkin78, 22.09.2021 11:49
    +1
    короче нигде. если шо то ТК Футбола у нас нет на кабельном
    Алексей Голяченко
    online
    Алексей Голяченко, 22.09.2021 11:20
    +1
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 07:20
    Вам по інструкції - в троєщинському підвлі біля монітора. Разом з Фанькою, Шпротом і літрухою незамерзайки.
    Какая незамерзайка, где ссылка брехун старый? Зачем ты что-то пишешь? На кого рассчитан твой пустой треп ? Балабол
    Алексей Голяченко
    online
    Алексей Голяченко, 22.09.2021 11:16
    +1
    Fender, 22.09.2021 08:29
    Какой фанька? Ты ответь почему ты с румынского IP пишешь если ты родом из Кременчуга?
    Он малахольный, старый склеротик. Ему уже везде фанька мерещится, да и как он скажет где он если с подвала не чего не видно
    Fender
    online
    Fender, 22.09.2021 10:18
    +1
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 09:57
    Добре, я по можливості (бо не сиджу на цьому сайті днями як ти) скрінитиму неадекватні коменти твоїх "колег по цеху", на які я послав скарги і які потім не були забанені. І тикатиму тебе в них носом.
    Вадо каких моих коллег? Это же надо быть таким упоротым, чтобы сидеть и такую чушь писать. И все это в твои 45 если верить тому фото которое ты выкладывал. Ты лучше ответь как при статическом ip можно получить бан за другого человека? Это практически невозможно. Ты сам себя выдал что у тебя есть ещё аккаунты.
    Fender
    online
    Fender, 22.09.2021 09:51
    +1
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 09:47
    Я не Вадо, і ти, Жека, це прекрасно знаєш.
    Мультиакаунти - це декілька (2 чи більше), які активно використовуються з одного ІР. У мене один аккаунт. І забанили мене без пояснень причини, не навели коментар, який порушує правила. Я відразу після бану переглянув власні коменти за днів 10 і не знайшов жодного хамського чи з матюками. Звернувся на мило до редакції - нуль реакції...
    Тому вважаю бан несправедливим і таким, що накладений на мене за те, що я є активним прихильником команди Шахтар Донецьк. А як відомо, на цьому сайті більшісь користувачів - фани ДК, та й адміністрація очевидно симпатизує їм же. По фактах банів я зробив висновок, що адміни ставляться до нас в рази жорсткіше, ніж до "своїх".
    Мне вот интересно у тебя же статический IP адрес (т.е. белый) - каким образом кто-то другой может с него нарушить правила? Давай завязывать строить из себя жертву обстоятельств - один уже плакал пару дней назад (закарпатфан) якобы его банят несправедливо.
    Fender
    online
    Fender, 22.09.2021 09:29
    +1
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 09:27
    https://postimg.cc/18CX91qf
    Так ты же сам и нарушил получается - другого объяснения нет. И банят тебя за мультиаккаунты вадо, ты сам признался в этом.
    Fender
    online
    Fender, 22.09.2021 09:02
    +1
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 08:49
    Я вже тобі писав. Змушений заходити на цей сайт через Avira Phantom VPN:
    https://postimg.cc/T5w8tw6r
    Там можна вибрати локацію ніби ти пишеш із-за кордону. Я вибрав сусідню Румунію.
    Ну не Рашку ж...
    Еще раз - зачем проживая на Украине ты пользуешься VPNом?
    Fender
    online
    Fender, 22.09.2021 08:29
    +1
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 08:28
    Фанька, ти?
    Як воно, бути в бані, а твій основний ак "віджали"?
    Какой фанька? Ты ответь почему ты с румынского IP пишешь если ты родом из Кременчуга?
    Алексей Голяченко
    online
    Алексей Голяченко, 21.09.2021 23:28
    +1
    kalabok100, 21.09.2021 22:22
    Так где смотреть?
    На стадионе
    Fender
    online
    Fender, 22.09.2021 07:31
    0
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 07:20
    Вам по інструкції - в троєщинському підвлі біля монітора. Разом з Фанькою, Шпротом і літрухою незамерзайки.
    Вадо почему ты из Диканьки переехал в Румынию?
    vitalikss86
    vitalikss86, 21.09.2021 22:31
    0
    kalabok100, 21.09.2021 22:22
    Так где смотреть?
    Футбол 1 написано же
    kalabok100
    kalabok100, 21.09.2021 22:22
    0
    Так где смотреть?
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 09:57
    -3
    Fender, 22.09.2021 09:51
    Мне вот интересно у тебя же статический IP адрес (т.е. белый) - каким образом кто-то другой может с него нарушить правила? Давай завязывать строить из себя жертву обстоятельств - один уже плакал пару дней назад (закарпатфан) якобы его банят несправедливо.
    Добре, я по можливості (бо не сиджу на цьому сайті днями як ти) скрінитиму неадекватні коменти твоїх "колег по цеху", на які я послав скарги і які потім не були забанені. І тикатиму тебе в них носом.
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 09:47 (змінений)
    -3
    Fender, 22.09.2021 09:29
    Так ты же сам и нарушил получается - другого объяснения нет. И банят тебя за мультиаккаунты вадо, ты сам признался в этом.
    Я не Вадо, і ти, Жека, це прекрасно знаєш.
    Мультиакаунти - це декілька (2 чи більше), які активно використовуються з одного ІР. У мене один аккаунт. І забанили мене без пояснень причини, не навели коментар, який порушує правила. Я відразу після бану переглянув власні коменти за днів 10 і не знайшов жодного хамського чи з матюками. Звернувся на мило до редакції - нуль реакції...
    Тому вважаю бан несправедливим і таким, що накладений на мене за те, що я є активним прихильником команди Шахтар Донецьк. А як відомо, на цьому сайті більшісь користувачів - фани ДК, та й адміністрація очевидно симпатизує їм же. По фактах банів я зробив висновок, що адміни ставляться до нас в рази жорсткіше, ніж до "своїх".
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 09:27
    -3
    Fender, 22.09.2021 09:02
    Еще раз - зачем проживая на Украине ты пользуешься VPNом?
    https://postimg.cc/18CX91qf
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 08:49
    -3
    Fender, 22.09.2021 08:29
    Какой фанька? Ты ответь почему ты с румынского IP пишешь если ты родом из Кременчуга?
    Я вже тобі писав. Змушений заходити на цей сайт через Avira Phantom VPN:
    https://postimg.cc/T5w8tw6r
    Там можна вибрати локацію ніби ти пишеш із-за кордону. Я вибрав сусідню Румунію.
    Ну не Рашку ж...
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 08:28
    -4
    Fender, 22.09.2021 07:31
    Вадо почему ты из Диканьки переехал в Румынию?
    Фанька, ти?
    Як воно, бути в бані, а твій основний ак "віджали"?
    Володимир Ляшенко
    Володимир Ляшенко, 22.09.2021 07:20
    -5
    Алексей Голяченко, 21.09.2021 23:28
    На стадионе
    Вам по інструкції - в троєщинському підвлі біля монітора. Разом з Фанькою, Шпротом і літрухою незамерзайки.
    --smart--Forever
    --smart--Forever, 21.09.2021 22:36
    -8
    Срочное объявление для фанов динамо.
    Глава департамента по работе с болельщиками господин Несенюк убедительно призывает всех фанов славного клюба прийти на Олимпийский и поддержать динамо в костюмах голубых клоунов. На крайний случай можно взять с собой шутовской колпак голубого цвета с бубенцами.