Роман САНЖАР: «Все зіпсував жахливий для Зорі початок другого тайму»

В єврокубках не можна пропускати такі прості м'ячі, упевнений фахівець

1589
2
ФК Зоря Луганськ

Відомий український тренер Роман Санжар прокоментував поразку луганської «Зорі» від норвезького клубу «Буде-Глімт» (1:3) у поєдинку групового етапу Ліги конференцій.

«Все зіпсував жахливий для «Зорі» початок другого тайму, коли були перекреслені всі надії на успіх. Пропустили зі «стандарту» і, поки відходили від першого голу, дозволили супернику забити ще раз. Це був справжній шок! Коли норвежці забили втретє, стало зрозуміло — врятувати гру підопічним Віктора Скрипника не вдасться.

До перерви «Зоря» демонструвала плюс-мінус більш якісний футбол, ніж після перерви. У всякому разі, коли на перерву «Зоря» пішла, зберігши свої ворота у недоторканності, можна було сподіватися на те, що Скрипник внесе корективи, і його підопічні намагатимуться забити, а значить, взяти очки на виїзді. Але... Не можна в єврокубках пропускати такі прості м'ячі...», — вважає Санжар.