ВІДЕО. Де захист? Буде-Глімт шокував Зорю трьома голами після перерви

У господарів поля відзначилися Ульрік Салтнес, Ола Сольбаккен, Амаль Пеллегріно

ВІДЕО. Де захист? Буде-Глімт шокував Зорю трьома голами після перерви
© ФК Зоря Луганськ

16 вересня проходить матч 1-го туру Ліги конференцій, в якому грають «Буде-Глімт» і «Зоря».

«Буде-Глімт» шокував «Зорю» трьома голами після перерви (3:0). У луганчан захист раз по раз допускав грубі помилки. У господарів поля відзначилися Ульрік Салтнес, Ола Сольбаккен, Амаль Пеллегріно.

ГОЛ! 1:0. Ульрік Салтнес, 48 хв.

ГОЛ! 2:0. Ола Сольбаккен, 49 хв.

ГОЛ! 3:0. Амаль Пеллегріно, 60 хв.

ГОЛ! 3:1. Артем Громов, 90+1 хв.

Джерело — Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    IronValdemar
    IronValdemar, 16.09.2021 23:40
    +9
    Хдє? Відповім за рифмою. І там і весь клуб.
    Перспективи в наших команд в цьому сезоні не веселі, може так вийти, що перший раз за довгі роки нікого не буде весною в ЄК.
    zzg77
    online
    zzg77, 16.09.2021 23:39
    +8
    Какая защита??? Кто-нибудь видел с Рапидом защиту Зари??
    an52
    online
    an52, 17.09.2021 00:01
    +5
    Після жеребкування один спіціліст написав мені: "Зоря набере більше очков ніж твої Динамо і Шахтар". Шановний, як ся маєш? Очки Зорі щитаєш?
    Barsa
    Barsa, 17.09.2021 00:09
    +2
    korrektno, 17.09.2021 00:04
    Думаю, що теперішній Чорноморець виглядав-би значно цікавіше.
    Зачем думать,выйдет Черноморец и подивимось,😂
    Nikas
    Nikas, 16.09.2021 23:59
    +2
    Тройная замена на 91 мин это тонкий намёк Скрипника чтобы убежать из этой команды мастеров, хотя все в клубе понимают что всему виной такие футболисты и никто не хочет брать ответственность снять тренера тут все матчи будет слив
    vruthiy-112
    vruthiy-112, 16.09.2021 23:58
    +2
    Скрипник у відставку, тільки Кварцяний розбудить це стадо.!!!
    newo
    newo, 16.09.2021 23:37
    +2
    Норвезька різня
    UAZAK
    UAZAK, 17.09.2021 00:04
    +1
    фіни казахи молдаване хто слідуючий...................андора косово............. зорька не команда а куча футбольних дольойобів скрипник 0000000000000000000000000000 вон з команди..
    AlexZun
    AlexZun, 16.09.2021 23:58
    +1
    Мда, были украинские Мужики, стали европейскими "мужиками" нетрадиционной ориентации. Ни характера, ни воли к победе. Жаль Зорю.
    Saar
    Saar, 17.09.2021 00:47
    0
    Що Зорі робити з Ромою !?????
    Barsa
    Barsa, 17.09.2021 00:37
    0
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 00:33
    Ну нарешті стало доходити... Два роки це пишу, і тільки після падіння до рівня абсолютного дна наступило прозріння.
    А от ШД нема прозріннч,😂😂😂💯
    Barsa
    Barsa, 17.09.2021 00:28
    0
    UAZAK, 17.09.2021 00:04
    фіни казахи молдаване хто слідуючий...................андора косово............. зорька не команда а куча футбольних дольойобів скрипник 0000000000000000000000000000 вон з команди..
    А как же Де Дзерби?))
    Barsa
    Barsa, 17.09.2021 00:11
    0
    айфокс криптожабор, 16.09.2021 23:47
    от Скрипника требовали атакующий футбол, в какой-то степени он воплотил эту философию в Заре, а про защиту никто ничего не говорил надо быть аккуратнее с запросами, есть вероятность воплощения их в жизнь.
    Скрипник дно
    OKs100
    online
    OKs100, 16.09.2021 23:59
    0
    vruthiy-112, 16.09.2021 23:58
    Скрипник у відставку, тільки Кварцяний розбудить це стадо.!!!
    Или Леонид Буряк в тандеме с Михайличенко.
    Stanislav Matusevych
    online
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 00:33
    -1
    Barsa, 17.09.2021 00:11
    Скрипник дно
    Ну нарешті стало доходити... Два роки це пишу, і тільки після падіння до рівня абсолютного дна наступило прозріння.
    айфокс криптожабор
    айфокс криптожабор, 17.09.2021 00:05 (змінений)
    -1
    korrektno, 17.09.2021 00:04
    Думаю, що теперішній Чорноморець виглядав-би значно цікавіше.
    а чому не Мариуполь?
    korrektno
    korrektno, 17.09.2021 00:04
    -1
    Думаю, що теперішній Чорноморець виглядав-би значно цікавіше.
    Barsa
    Barsa, 17.09.2021 00:10
    -4
    an52, 17.09.2021 00:01
    Після жеребкування один спіціліст написав мені: "Зоря набере більше очков ніж твої Динамо і Шахтар". Шановний, як ся маєш? Очки Зорі щитаєш?
    Шановний ,що набере Динамо ми вже бачили
    айфокс криптожабор
    айфокс криптожабор, 16.09.2021 23:47
    -5
    от Скрипника требовали атакующий футбол, в какой-то степени он воплотил эту философию в Заре, а про защиту никто ничего не говорил надо быть аккуратнее с запросами, есть вероятность воплощения их в жизнь.