Італія – Україна – 5:3. Чудовий гол Зборовського через себе. Відеоогляд

Другої поразки зазнали українці в Суперфіналі Євроліги-2021 у Португалії

5469
0
УАФ

Збірна України з пляжного футболу поступилася й у другому своєму поєдинку в Суперфіналі Євроліги-2021, що проходить у португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Після поразки від португальців днем раніше (5:7) підопічні Миколи Костенка зустрічалися зі збірною Італії. У першому періоді синьо-жовті зіграли із суперником на рівних. На гол Еммануеле Зурло відповів забитим м'ячем Олег Зборовський.

Вирішила долю зустрічі друга 12-хвилинка. Спочатку Дмитро Войтенко головою зрізав м'яч у власні ворота, а потім Зурло та Горі довели рахунок до 4:1.

Третій період став найкращим для української команди, але врятувати зустріч їй не вдалося. Два голи у виконанні Зборовського та Войтенка та м'яч Горі підбили підсумок протистояння – 5:3 на користь італійців.

11 вересня збірна України зіграє зі Швейцарією у 3-му турі групового раунду.

Суперфінал Євроліги-2021. Група 2

Італія – Україна – 5:3

Голи: Зурло (5, 16), Войтенко (13, автогол), Горі (19, 25) – Зборовський (11, 30), Войтенко (35).

Україна: Гладченко, Неруш, І. Борсук, А. Борсук, Зборовський, Войтенко, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Медвідь, Войток.

Італія – Україна – 5:3. Чудовий гол Зборовського через себе. Відеоогляд матчу