| Оновлено 10 вересня 2021, 00:31
6922
18

Житлобуд-1 впевнено переміг Аполлон і вийшов у групу Ліги чемпіонів!

Голи Бойченко і Овдійчук допомогли підопічним Валентини Котик і вдруге перемогти кіпріоток

6922
18
Житлобуд-1

Після впевнених перемог на попередній стадії єдиним суперником української команди на шляху до групового етапу Ліги чемпіонів залишався кіпрський «Аполлон». В першому матчі «Житлобуд-1» переміг на виїзді (2:1), що трохи спрощувало задачу.

Проте, як виявилося, і без цього гандикапу підопічним Валентини Котик вистачило вміння, щоб впевнено виконати завдання. Голи Бойченко і Овдійчук з інтервалом в п'ять хвилин відправили кіпріоток в нокдаун, з якого вони так і не вийшли до кінця матчу.

В другому таймі Овдійчук оформила дубль (обидва голи Ольга забила головою), могла забивати ще, проте фарт і каркас воріт були проти. Кіпріотки так і не змогли забити - замість них це зробила Алексанян, зрізавши м'яч в свої ворота. Щоправда, і це не повернуло інтриги щодо підсумкового результату. Були ще потрапляння в перекладину української команди, проте це виглядало випадковістю.

5:2 - такий підсумковий рахунок виводить нашу команду в груповий етап Ліги чемпіонів! Після цього історичного тріумфу посвяткуємо і будемо чекати результатів жеребкування 13 вересня.

Другий раунд відбору Ліги чемпіонів серед жінок. Матч-відповідь.

«Житлобуд-1» (Україна) - «Аполлон» (Кіпр) - 3:1 (перший матч - 2:1).

Бойченко, 15, Овдійчук, 20, 62 - Алексанян, 65 (аг).

Кочнєва, 47, Петрик, 60 - Фреда, 78.

«Житлобуд-1»: Гамзе Яман, Алексанян, Апанащенко, Люб. Шматко, Петрик (Анастасія Воронина, 86), Хаванська, Бойченко (Анна Вороніна, 68), Кочнєва, Садикоглу (Спасоєвич, 81), Шевчук, Овдійчук.

«Аполлон»: Болдуїн, Абрамо, Віско (Іоанну, 46), Лестер, Рікс, Локвуд, Хагман (Анок'є, 77), Сігфусдоттір (Панайоту, 68), Гмірова, Фреда (Кіноссіду, 90+3), Спетсмарк (Георгіу, 90+3).

Арбітр: Петра Худа (Словаччина).