| Оновлено 18 червня 2023, 00:27
339
0

Український юніор Супрун виграв спринт на чемпіонаті Чехії

Молоді українські біатлоністи виступили поза конкурсом на літній національній першості Чехії

339
0

4 вересня в чеському Летограді пройшов перший з двох змагальних днів чемпіонату Чехії з літнього біатлону. Організатори надали змаганням статус відкритих, що дозволило взяти участь в гонках кільком українським спортсменам.

І в спринті в категорії юнаків U19 переможцем став Сергій Супрун! Наш біатлоніст став єдиним серед 44-х учасників гонки, хто закрив усі десять мішеней, завдяки чому на сім секунд випередив кращого з господарів чемпіонату - Мілана Якуба. У цій же гонці бронзу завоював Богдан Борковський, який відстав на 16 секунд від часу переможця, маючи при цьому два штрафи в стрільбі. На восьмому місці ще один українець Михайло Хміль.

У цій же віковій групі у дівчат єдина з українок, яка стартувала, Вероніка Шевчук стала 11-ю. А в молодшій віковій групі (U-17) Ксенія Приходько фінішувала на п'ятій позиції.